Wpis z mikrobloga

@MrNeko: wystarczyłoby żeby młodzi ludzie nie byli tak skretyniali jak dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Można w mądry sposób korzystać z tego co dają nam technologie. Nie ma potrzeby podcierania dupy liśćmi bo papier jest fajniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vegasik69: ja nie ogarniam rodziców co wrzucają swoje dzieci do social media. Niedawno usunąłem z FB 2 matki bo codziennie w relacji, postach zdjęcia dziecka jej noworodka. Plus do tego gówno cytaty o dzieciach. Druga miała syna 5 letniego i na szczęście bez cytatów ale w kółko zdjęcia w postach, ale pisała do mnie i też wysyłała xD.
  • Odpowiedz
@sikalafou: zdjęcia google i ich przypomnienie co robiłem 2,3,4 lata temu to jest #!$%@? megaaa zajebistaaa sprawaaa!!! Bo w życiu bym nie pamiętał o takich sprawach!!!
Więc.... Nie #!$%@? mi tu farmazonów, że telefony i zdjęcia to coś złego!!!
  • Odpowiedz
narzekanie "jakie to współczesne pokolenie jest złe" odcinek 2137( ͡° ͜ʖ ͡°) Nieustannie od pokoleń.


@pilot1123: niby tak, ale jednak nie.
Sam pamiętam jak się śmiałem z narzekania jakie to moje pokolenie jest straszne szczególnie, że to było to samo narzekanie co Sokratesa kilka tysięcy lat temu

Nasza młodzież ma dziś silne pragnienie luksusu, ma złe maniery, pogardza władzą i autorytetem, brak jej poszanowania dla starszych. Wolą
  • Odpowiedz
@Vegasik69 robienie zdjęć jest świetne, sam ostatnio robiłem porządek u siebie i znalazłem parę niepodpisanych płyt CD to sprawdziłem co na nich jest i na paru znalazłem zdjęcia z wakacji czy filmy, nostalgia uderzyła mocno, dużo zdjęć ludzi których już nie ma czy też zdarzeń, których nie pamiętałem
  • Odpowiedz