Wpis z mikrobloga

No i się zaczęło...#!$%@? najmy krótkoterminowe. W piątek/sobota miałem o 2:30 operę mydlaną 2 #!$%@? par, przypomnieli mi dlaczego nie piję alkoholu. Dziś poniedziałek, pierwszy raz obudziło mnie darcie #!$%@? ryja najemców o 1. Teraz o 5 bardziej #!$%@? przez 15 minut darli się jak jeden drugiego nie #!$%@? bez finału. Niech to PiS zakaże, nie kupiłem mieszkania koło hotelu, a jest gorzej bo mieszkam teraz przy jakimś hotelu, którego obsługa nawet nie kontroluje. Od dwóch lat co wakacje to samo.
#nieruchomosci
  • 165
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Spróbuj zgłosić też do skarbówki. Albo skarbówka coś zrobi albo się dowiesz, że osoba ma działalność gospodarczą, co też daje jakieś podstawy do podjęcia działania (bo lokal jest mieszkalny, a nie usługowy).
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Szczerze? Kocham takie klitki na wynajem krótkoterminowy a hoteli wręcz nieznoszę. Staram się przy wynajmie takowych zachowywać jak najbardziej kulturalnie - cicho, spokojnie, nie zwracać na siebie uwagi nawet przy nocnych powrotach. Patola wszędzie się trafi - wystarczy wytropić zarządcę czegoś takiego na wynajem i (ewentualnie) nasłać na niego SM jeśli nocne hałasy będą się powtarzać. Jego brochą jest to, żeby było w nocy cicho.
  • Odpowiedz
@lord_xenu: Nie zaczną, zarabiam sporo i nie potrzebuję pieniędzy. Stworzyłem ten serwis, żeby pomagać ludziom. Zresztą musieliby sporo zaproponować osobie która zarabia 50k/msc. W przyszłości myślę nad sprzedawaniem dostępu do API takim stronom jak np: olx, otodom, morizon.
  • Odpowiedz
napisz ze airbnb to patola to cie objada jak jasny #!$%@?, spoko zawsze lepiej wynajac fajne mieszkanko zamiast klitki w hotelu ale malo kto sie stawia na miejscu osoby ktora mieszka na stale obok takiego mieszkania i ma takich ziutkow co 2-3 noc


@nairoht: oczywiście że fajnie, korzystam chętnie z usług airbnb jak gdzieś wyjeżdżam, tylko nie jestem patolą drącą ryja, korzystam z mieszkania tak, jak się powinno korzystać, czyli odpoczywam
  • Odpowiedz
tak tak, juz widzę jak bagiety o 3ww nocy robią coś co należy do ich obowiązku i przyjeżdżają


@FreeRiderr: a dzwoniłeś i próbowałeś czy tak sobie tylko piszesz głupoty, że nie przyjadą, bo masz dane z dupy?
  • Odpowiedz
@markhausen tak tak, juz widzę jak bagiety o 3ww nocy robią coś co należy do ich obowiązku i przyjeżdżają. A nawet jakby jakimś cudem przyjechali zamiast walić w #!$%@? to akurat wtedy patola będzie miała przerwę na odpoczynek w darciu mordy i h*j elo ewentualnie 1500 tobie za nieuzasadnionych wezwanie xd


@FreeRiderr: Czyli problem nie jest z najmem krótkoterminowym tylko z funkcjonowaniem policji
  • Odpowiedz
Co to za wniosek z dupy? Oczywiście, że problem jest z wynajmem krótkoterminowym, bo ktoś komu hałasuje patola z airbnb powinien móc żyć w spokoju, a nie co noc wykonywać telefony na policję. ()


@NieJestemCzlowiekiem: To policja jest od pilnowania porządku, a nie właściciel mieszkania. Co to za komusze myślenie, żeby zabronić wszystkim dysponować swoją własnością, bo zdarza się, że ktoś hałasuje xD
  • Odpowiedz
@NieJestemCzlowiekiem: To policja jest od pilnowania porządku, a nie właściciel mieszkania. Co to za komusze myślenie, żeby zabronić wszystkim dysponować swoją własnością, bo zdarza się, że ktoś hałasuje xD


@malinq: to tak jakby zabronić ludziom wypożyczalni samochodów, bo ludzie powodują wypadki xD
  • Odpowiedz
@malinq: Inaczej byś śpiewał jakbyś doświadczył tego na własnej skórze... Człowiek 30 lat mieszka w spokoju, a nagle robią mu po sąsiedzku airbnb i od tego momentu co weekend darcie ryja w środku nocy... Oczywiście każdego weekendu, japę drze inna ekipa. Ja chcę żyć w spokoju, a nie mieć hotline z policją.
  • Odpowiedz
@malinq to też fakt.
U rodziców na ulicy rok temu była taka sprawa. Ukraińcy wynajmujący dom (pracownicy budowlani) po imprezie u jednego z sąsiadów postanowili zrobić sobie after party o drugiej w nocy ... w ogródku sąsiadki. Wyłamali sztachety z płotu, weszli sobie na teren, piwko popili, ryja podarli i poszli do siebie po jakiejś godzinie.
Policja wezwana przez moich rodziców jak tylko zaczęli rozwalać płot, podobnie sąsiadka do której nastąpiło włamanie.
  • Odpowiedz