Wpis z mikrobloga

Kolejna przemiana podopiecznego, chłopak w młodym wieku 18-19 lat, zrzucił łącznie około 30kg, ostatnie 10kg pod moim okiem, gdzie zmniejszyliśmy cardio z już naprawdę dużych ilość 6x60, na polowe tego, zwiększyliśmy podaż tłuszczu (poprzedni trener kazał jeść 30g mając jeszcze dobre 3 miesiące do końca redukcji), jak i ogólna podaż kcal. Potem wprowadzona rotacja, redukcja w końcówce przebiegała nawet prościej jak przyznał klient, niż przed podjęciem współpracy ze mną.

Chłopak naprawdę pracowity, bez narzekania, cisnął bez odstępstw, zaczęło pojawiać się już świrowanie na punkcie jedzenia, ale szybko podjąłem reakcje i obyło się bez cyrków.

Wychodzimy z deficytu, niedługo zaczynamy budować, możliwe, że za rok pokażę jego transformacje w drugą stronę. ;)

Miejsca do podjęcia współpracy wciąż mam, pojedyncze rozpiski diety/treningu również tworze.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#trening
#transformacja
#chudnijzwykopem
Lewusx - Kolejna przemiana podopiecznego, chłopak w młodym wieku 18-19 lat, zrzucił ł...

źródło: comment_1656254892VfX6G1AzP0N4u1ljNSqmni.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Lewusx: Gratulacje, ja bym chciał zrzucić chociaż z 15 kg, przy Hashimoto i rozwalonym kręgosłupie jest ciężko, jem mało,na waga stoi, nie jem białego pieczywa, makaronów i staram się dojadać owocami jak jestem głodny ale i tak generalnie to jej mało, a waga stoi psia mać.
  • Odpowiedz
@fiolkins: Przypomina mi mnie w jego wieku bardzo, bo zaczynałem jak On z dużej otyłości. Za kilka lat może być kozakiem, bo pracuje naprawdę pięknie.

@bro_: Podbitka na start z 2000 na 2500, potem ucinka, wprowadzenie rotacji i w sumie ściął te 10kg przy niższej aktywności i średniej dziennej około 2300kcal. (Bywały dni na 1900, rekompensowane refeedami rzędu 3k)
  • Odpowiedz
@1marcin1: Ciało mogło poczuć się bardziej komfortowo i po prostu puścić, tak jak piszesz. Zajechany organizm to często duża retencja, ja sam odkładając głupie cardio na 5 dni przed startem prawie do 0, spuszczałem dużo wody. Ciężko ocenić ile, bo też mała ilość diuretyku szła, ale czułem po sobie jak wszystko puszcza.
  • Odpowiedz