Wpis z mikrobloga

Zawsze jak na reddicie pojawia się jakiś niepochlebny news związany z Polską, to banda krindżowców zaczyna przepraszać za bycie Polakiem w stylu "I am so embarrassed for being Polish" xDDD Widzę, że tu trend jest podobny i niektórzy za chwilę zaczną pisać przeprosiny do Amazona za to, że ludzie biegają za Clarksonem i ekipą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#thegrandtour #topgear
  • 24
  • Odpowiedz
  • 162
@paczelok też tak uważam, w każdym kraju witają ich entuzjastycznie, ale to my mamy się wstydzić, byłem, zobaczyłem, zrobiłem foto, niczego się nie wstydzę, byłem zobaczyć kogoś kogo szanuję i tyle, ale w internecie napinacze zawsze #!$%@? sprzed monitorów i tylko tam siedzą, więc niech siedzą i gniją ;-)
  • Odpowiedz
@s0k1: I ja to rozumiem. Serio po tych komentarzach można dojść do wniosku, że w tym kraju nie można cieszyć się już kompletnie z niczego. A foty zazdroszczę w opór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@s0k1: @eternal_slavo: Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie krytykować co robisz. Choćbyś leczył raka, to znajdą powód - bo czemu nie białaczkę albo co innego.

Mamy swoje zainteresowania i własne życie, oglądanie się na opinię innych losowych osób z internetu nic nie da.
  • Odpowiedz
@eternal_slavo niektórzy to najchętniej zrobiliby loda w ramach przeprosiń. Do dziś pamiętam jak Amerykanin zrobił filmik o tym ziomku i fejk Elen. Ludzie tak mocno przepradzali że aż autor zabrał głos aby ludzkie przestali przepraszać.
  • Odpowiedz
Zawsze jak na reddicie pojawia się jakiś niepochlebny news związany z Polską, to banda krindżowców zaczyna przepraszać za bycie Polakiem w stylu "I am so embarrassed for being Polish" xDDD


@eternal_slavo: Rozbraja mnie to, barany się płaszczą przed nołnejmami z neta jak Julki przy BLM xD, to nawet bardziej żałosne niż łażenie przez cały dzień za znaną osobą.
  • Odpowiedz