Wpis z mikrobloga

@DywanTv: jak to zawsze podkreślam wypok jest odzwierciedleniem Polski, tylko w internecie. Za sterami mamy niekompetentnych ćwierćinteligentów, ludzie łykają bajty, niczym państwowy socjal, a tych stanowiących jakąś tam wartość dodaną się gnoi i banuje. Tagi nie są naprawione od lat, apka mobilna gto gówno sądy i służba zdrowia też... Przykładów można mnożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pansterydziasz: a nawiasem nie donoszę, nawet na gówno ludzkie typu cowid69, więc nieładnie tak oskarżać ludzi. I nie bądź żałosny, jeszcze chwilę temu po tobie tutaj jechali, a teraz dołączyłeś do kółka liżących się po jajkach kundelków
@Kosah: Tylko zapytałem. Do kogo dołączyłem? Każdego kto mnie tu jechał nadal jebię tak samo i gardzę gorzej niż gównem bo oceniali z góry od zawsze i mimo zmian nie potrafią się nawet do tego przyznać. Ja tu jestem solo. Każdy inny poza tym kogo znam tutaj w realu jest dla mnie nikim.
@DywanTv: @pansterydziasz: największy polski portal dla narkusów, na którym narkomani tłumaczą sobie jak się grubo naćpać, ale nie na tyle grubo żeby umrzeć, jak ogarniać leki na lewo i jak produkować narkotyki z Acataru, ma zajebiście zorganizowaną społeczność adminów i moderatorów, poszczególnymi działami zajmują się ludzie którzy znają się na danym temacie, a moderatorzy są rozliczani ze swojej pracy i jeśli komuś coś jebnie na dekiel, to przestaje być moderatorem.