Wpis z mikrobloga

20 lat na karku. Pół godziny temu wyszedłem z gabinetu, gdzie miałem przeprowadzony zabieg wazektomiu. Jeszcze ok. dwóch tygodni dopóki do końca stare nasienie nie zostanie usunięte i spokój do końca życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #dzieci #antynatalizm #childfree
derton778 - 20 lat na karku. Pół godziny temu wyszedłem z gabinetu, gdzie miałem prze...

źródło: comment_1655971290jgTOoDubJS7S3IiYTsxe4y.jpg

Pobierz
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@choleryk: Po #!$%@? piszesz jak nawet nie wiesz, że wazektomia jest odwracalna (w większości przypadków), a plemniki można sobie za ileś tam złoty rocznie przetrzymywać zamrożone?
  • Odpowiedz
@arti040: I implikuje mi to typ, który od 15 lat siedzi na wykopie xD
Jestem w szczęśliwym związku od 3 lat i nie potrzebuję do dobrej zupy dolewać sobie octu w postaci dzieciaka, a w przeciwieństwie do mentalnych dzieci Twojego pokroju wiem do czego służy antykoncepcja
  • Odpowiedz
@murmurlrl: Masz (dopiero) 20 lat i od trzech lat jesteś w szczęśliwym związku, w którym nie chcecie mieć dzieci. OK! Ale przed tobą jeszcze co najmniej 40 lat życia i co najmniej kilka takich związków, czego nie wziąłeś pod uwagę więc od razu, zamiast stosować tę antykoncepcję, o której piszesz, wolałeś strzelać z armaty do muchy i podwiązać sobie jajka. No spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@derton778: pożyjesz trochę to sam zobaczysz (ʘʘ) Brat mojego szwagra po rozstaniu z żoną (on ma teraz 43 lat, jak się rozwodził miał 38 i dwójkę dzieci) też zrobił wazektomie, i dwa lata do tyłu poznał dziewczynę, obecnie żonę. Teraz żałuję tego i chce zrobić rewazektomie, co z tego wyjdzie, to się zobaczy. Próbowali już 3 razy in vitro i nic z tego. Teraz żałuje tamtej
  • Odpowiedz
Uwielbiam płacz zesranych dzieciatych XD jak ktoś może nie chcieć dzieci, przecież to tyle szczęścia i na pewno ci się zmieni. Jak to po dwóch latach nadal ci się nie zmieniło? Nie no słuchaj na pewno złych rodziców spotkałeś, różni są ja ci pokaze takich którzy są zadowoleni z posiadania dzieci. Ale co ty mówisz, musisz lubić bo ja lubię, ja ci pokaże że są super XD taki wasz widok, chwalenie się
  • Odpowiedz
@derton778: nie wiem czy po takim zabiegu się gratuluje, ale na pewno życzę zdrowia i braku komplikacji. Mam plan zrobić to samo w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
Od około 14-15 roku życia wiedziałem, że nie chcę mieć dzieci, milion razy słyszałem, że mi się zmieni bo cośtam cośtam... Najbliżej "swoich" mam dzieci mojego brata i #!$%@?ą mnie tak samo jak każde inne. Jestem zdania, że jak bez najmniejszych wątpliwości wiesz,
  • Odpowiedz
@derton778: Ja ci powiem jak- do 28 roku życia byłem mentalnie dzieciakiem. Wiem to dzisiaj z perspektywy czasu. I nie chciałem mieć dzieci i zarzekałem się, że nigdy chcieć ich nie będę. Około 30 zacząłem brać odpowiedzialność za siebie i swoje życie. Jestem dość inteligentny ale nie emocjonalnie i społecznie i logicznie myśląc nie chciałem dzieci wcześniej. Z czasem jak bardziej się ogarnąłem to stwierdziłem, że byłbym w stanie zająć
  • Odpowiedz
Pewnie studia źle wybrałeś, a z tym wyborem nie mogłeś poczekać chwili dłużej.


@WyrewolwerowanyRewolwerowiec72: Nie da się dobrze wybrać studiów XD ten system jest mega źle przemyślany. Choćby tak, że skoro i tak pierwszy rok studiów to w zasadzie to samo dla każdego (jakaś logika, statystyka i metodologia badawcza) to powinien być rok wspólny plus opcja zrobienia 4 różnych przedmiotów wstępnych i dopiero wtedy licencjat 2-3 letni. Dawać dzieciakom (sam
  • Odpowiedz
Ale incydent kałowy w komentarzach xD

Ja osobiście sam planuję taki zabieg, podobny wiek mam i wiem, że nigdy nie będę chciał mieć dzieci, co w tym takiego dziwnego? Nienawidzę dzieci, ich widok, dźwięk płaczu działa na mnie jak płachta na byka, o ból głowy przyprawia mnie perspektywa wysrania niesamowitej ilości kasy na wychowanie, tak samo jak to ile czasu trzeba takiemu dziecku poświęcić i z jak wielu rzeczy zrezygnować na czas
  • Odpowiedz
a czy powszechne wśród prawicy jest myślenie że jeśli nie jestem z wami to jestem lewicą?


@dildo-vaggins: Nie wiem bo nie jestem prawakiem, ale to typowe dla każdej skrajności.
  • Odpowiedz