Wpis z mikrobloga

20 lat na karku. Pół godziny temu wyszedłem z gabinetu, gdzie miałem przeprowadzony zabieg wazektomiu. Jeszcze ok. dwóch tygodni dopóki do końca stare nasienie nie zostanie usunięte i spokój do końca życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #s--s #rozowepaski #niebieskiepaski #dzieci #antynatalizm #childfree
derton778 - 20 lat na karku. Pół godziny temu wyszedłem z gabinetu, gdzie miałem prze...

źródło: comment_1655971290jgTOoDubJS7S3IiYTsxe4y.jpg

Pobierz
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K---a i ten wysyp dzieciorobów w komentarzach dla których jedynym osiągnięciem w życiu jest spuszczenie się w psiochę i tasowanie się pod swoje "zajebiste geny" xDDDDD


@murmurlrl: Ja tutaj widzę wysyp wykopków tasujących się głoszeniem wszem i wobec jak to nie chcą mieć dzieci.
  • Odpowiedz
@derton778: jak sobie tak przypomne jak durny byłem jak miałem 20 lat... W sumie nie wiem, nie chce życzyć nikomu źle, ale nie mogę powiedzieć "życzę Ci żebyś tego nie żałował" bo wtedy tak naprawdę powiem "życzę Ci żebyś nigdy nie znalazł miłości swojego życia i chciał z nią założyć rodzinę" bo to jest najlepsze co Cię może w życiu spotkać.
Hmm... W zasadzie w tej sytuacji to życzę Ci
  • Odpowiedz
Masz w zasadzie 100% szansę na ogarnięcie płodności z powrotem


@Urajah: co masz na myśli? Jak rewazektomie to zdecydowanie nie jest to 100%. Może być i tylko 30% no i to koszt między 20k-30k zł.

@fraciu: no jasne, że nie jest, więc jak się mu odmieni to może próbować tak albo jw. W każdym razie koszty mocno.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
No po prostu słyszałem różne historie, gdzie niektórzy jednak po czasie zakładali rodziny.


@youngmlody3456: A ja słyszałem, że ksiądz penisa w ministranta wkładał. Jak te stare baby-plotkary...
  • Odpowiedz
@shdw: to zanim zaczniesz wygadywać takie bzdury:
"Widzę, że na wykopie dalej jak w lesie i wiedza o możliwości spłodzenia dzieci po wazaktomii jest bliska zeru.
Zamrożenie nasienia, pobranie plemników prosto z nasieniowodu,"

To może się zorientuj ile kosztuje przechowywanie nasienia w banku spermy. Szanse na ponowne połączenie nasieniowodów są bardzo nikłe a sam zabieg kosztowny. In vitro aktualnie nie jest refundowane bo jest "niekatolickie". Jeżeli kogoś byłoby stać na
  • Odpowiedz
Pół godziny temu wyszedłem z gabinetu,


@derton778: życzę ci dużo siły w kolejnych kilku kilkunastu dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale komfort życia jest tego warty
  • Odpowiedz