Wpis z mikrobloga

Takie pytanko do #mirkokoksy - kupiłem sobie yohe HCL 100mg x 10 tabs i czytam, że każdy zaleca ją brać rano zdala od węgli + przed treningiem bla bla bla tylko tam ludzie pisali, ze zaraz z rana szli robić cardio, a u mnie odpada trening przed 16.

Czy jest sens brac yohe tylko przed cardio i nie brać jej na czczo?

Mój dzień wygląda tak:

8-16 praca
pierwszy posiłek 8, drugi zależy, raz 12 raz 16 przed wyjściem

siłowy: 17:00 - 18:30
cardio: 18:30 - X (30 - 60min)

Więc jakbym walnął yohe o 18, pół godziny przed końcem siłowego = pół godziny przed cardio to będzie git?

W domu byłbym o 20:00 na 3 posiłek wiec jest +/- 2 godziny odstępu od żarcia

A druga sprawa - dawkowanie - waże 75kg (+/- 16% BF) wiec teoretycznie do 15mg mam dążyć
Czy rozsądne jest zwiększanie 5 -> 7 -> 9 -> 11 -> 13 -> 15 i jak będę się źle czuł np przy 11 to zostać przy 9mg? Nie wiem czy taka jedna duża dawka mnie nie wystrzeli za bardzo z butów

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #yohimbine #johimbina
  • 18
@PanZdzislaw: Gówno prawda - to nie feta. Może być ciężej, ale nie przesadzajmy.

1. Mit z yohą zdala od węgli został obalony (działa z węglami i bez węgli),
2. Jest sens brać przed cardio po jedzeniu,
3. Załaduj johę 30 minut przed siłowym - okres półtrwania to jakieś 3h - styknie Ci na trening i cardio.
4. Nie baw się w zwiększanie dawek - dla większości ludzi (chyba, że wyglądasz jak
@pansterydziasz: ja biorę i tak 200mg kofeiny w tabletce przed siłowym, ale tam ludzie pisali żeby niby jak wzieli yohe przed siłowym to im się źle ćwiczylo i zalecali tylko do cardio

Tylko zastanawiam się skąd się wzięło to dzielenie na 2 porcje żeby brać rano na czczo i przed treningiem? Po co tak? Dlatego że ludzie rano ćwiczyli cardio i potem siłowy? Czemu nie wystarczyło branie raz dziennie przed cardio
ja biorę i tak 200mg kofeiny w tabletce przed siłowym, ale tam ludzie pisali żeby niby jak wzieli yohe przed siłowym to im się źle ćwiczylo i zalecali tylko do cardio


@Pozytywny_gosc: Siłowy na joszce jest... niekomofortowy to fakt.

Co do dzielenia nie mam pojęcia moim zdaniem bez różnicy. Jedyne co mi do głowy przychodzi to kwestia wydłużenia okresu półtrwania johy. Wyobraz sobie ze bierzesz 15mg w 3 porcjach po 5mg
@pansterydziasz: dobra i tak chyba nic z tego xD cos czuję że dałem się #!$%@?ć na towar, akurat cardio robiło mi sie gorzej niż zwykle, tętno niskie, spaliłem według zegarka 100kcal mniej niż zwykle.
Bez problemu usnalbym nawet teraz.

Ah te labsy, a mogłem wziąć od prima sortu z ju es ej. No cóż, w przyszłym roku przetestuje