Wpis z mikrobloga

A tak se napisze, bo trochę triggered.

Chodziłem cały długi weekend po Tatrach + słowacki raj i się natknąłem na tyłu palaczy, że się w pale nie mieści. Wchodzisz sobie na kopę Kondracka - ktoś siedzi i pali, no ale obszerna fajna górka to uda się usiąść z daleka od #smrodziarz. Idziesz dalej, wchodzisz na Świnicę i na górze normalnie siedzą ludzie i jarają fajki, no żesz (°°

A poza tym to nachodzone 80+ km, przy 4 km up przez 3 dni. #czujedobrzeczlowiek

#wysryw #gory #papierosy
  • 9
@Niedobry: Nie na zadupie tylko do Parku Narodowego, gdzie takie rzeczy jak fajczenie są zabronione z nie byle jakich powodów. Później te pety jedzą zwierzęta, leży n lat albo co gorsza coś się zaczyna palić.
@Mikeymw: Niestety, ale ludzie zachowują się jak bydło. Papierosy, to jedna z bardziej uciążliwych rzeczy, zaraz obok powszechnego darcia mordy albo srania pół metra od ścieżki. #!$%@? o ile nikt mi nie zagraża jestem w
@Mikeymw: Idziesz sobie w góry, do parku narodowego, odetchnąć świeżym powietrzem i z każdej strony leci na ciebie dym papierosowy (°°

Ostatnio na szlaku trafili mi się też samozwańczy didżeje, puszczający #!$%@?ą muzykę z głośnika. Tu już nie dałam rady i zaczęłam głośne dywagacje, jakie ludzie mają problemy finansowe, że nie stać ich na słuchawki.