Wpis z mikrobloga

Co poszło nie tak na waszym wesele/weselu, na którym byliście? Chodzi mi o typowe fakapy, którym można było zapobiec - nie mam na myśli, że #!$%@? wujek pod stół spadł ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej kwestie organizacyjne, szczegóły typu "połowa gości wróciła chora, bo klima za mocno wiała" itp.
#wesele #slub #pytanie
  • 378
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac W wyniku burzy nie było większość nocy światła. Sala nie miała agregatu. DJ zwinął się i pojechał. Udało się podać tylko jedno ciepłe danie przed awarią. Panna młoda przepłakała pół wesela. A goście... Pili, śpiewali i dobrze się bawili.
  • Odpowiedz
  • 1
@jatylkozapytac drugi dzień zrób dla najlepszych ziomków i olej daleka rodzine i zrób na luzaku na otwartej przestrzeni leżaczki itd, tylko jest minus że pierwszego dnia będziesz 3h lata i żegnał wszystkich gości co nie będzie na 2 dzień
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac I tu się mylisz. Właśnie tego #!$%@? wujka trzeba się bać najbardziej.

Sytuacje z wesel:

Wujek, który przez x lat nie potrafił zapamiętać imienia Pani młodej i wołał "ej Ty mała" przy składaniu życzeń.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, jak czytam te wszystkie wypociny, to mi się odechciewa jakiegokolwiek wesela brać. Kupa stresu, kupa spalonych pieniędzy, alkoholu, zmarnowanego jedzenia, do tego pełno weselnej krindżówy, głupkowate zabawy, wodzireje, #!$%@? wujki, itd. Dla mnie to jest definicja anty-zabawy i przepisu na stres, a nie zabawy i przyjemności. W sumie głównym plusem wesel, na których dotychczas byłem, to spotkanie się ze znajomymi i spędzenie z nimi czasu.


@Speedy: Zawsze miałem
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Przy krojeniu torcika obsługa nie podała noża XD w sensie podali tort, odpalili race i kurde tak staliśmy i patrzyliśmy i nie było noża ani obsługi XD w końcu ktoś z gości poprosił XD na szczęście na filmie tak tego nie widać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@jatylkozapytac: ja się tak #!$%@? ze swoim dziadkiem że zasnęliśmy na sali weselnej, obudziliśmy się rano, a dziadek podszedł do piwa z kija i mówi: ty leci. Jak przyszli po nas, bo byliśmy zamknięci to byliśmy już #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Jaelithe właśnie stół tylko dla pary młodej ma same plusy. Młodzi i tak podczas wesela nie siedzą przy stole tylko biegają między różnymi gośćmi, dosiadają się do stołów, rozmawiają. Zwykle rodzice później siedzą przy pustym stole na przeciwległych końcach
  • Odpowiedz
  • 0
@jatylkozapytac:

@nama: dzieci mają osobną sale z piankowymi wyłożeniami ścian, stolikami zabawkami + animatorka bardzo fajna będzie miała swoje atrakcje też + kupiliśmy balony, kredki + na terenie obiektu są 2 ogromne, atestowane i nowiutkie place zabaw a'la te co sa przy mcdonalds. ale żeby kubki plastikowe kupić, to nie pomyślałam, dzięki!

@jatylkozapytac: polecam do tego jeszcze przypomnieć rodzicom, ze dzieci można ubrać troszkę luźniej, albo
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac:
Gdy byłem młody:
- dostałem kieliszkiem od pary młodej jak rzucali przed wejściem na salę weselną

Gdy stałem się starszy:
- moja partnerka wyznała mi miłość po raz pierwszy, a ja w ciągu 30 sekund na nią za to zwymiotowałem. Była to pierwsza impreza gdzie 'legalnie' piłem. Nigdy więcej dziewczyny nie zobaczyłem, miłość nie przetrwała
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: fakapa to żadnego nie pamiętam jakoś szczególnie, ale z takich spoko opcji co wyróżniło jedno wesele było zdjęcie grupowe. W ogrodzie domu weselnego ze wstążki było ułożone serce, młodzi weszli do środka, reszta stanęła na wstążce tworząc kontur, pomachane jak w familiadzie, fotograf zdjęcie z dachu zrobił i spokój :D może trochę sztampowe, ale ładnie wyszło i nie trzeba było godziny na tym spędzić.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: jeden z gości weselnych osrał się na sali bo był tak pijany, ksiądz przeszedł za ofiarką i przeliczył kasę by końcu stwierdzić, że strasznie mało zebrał, kuzyn wyruchał najbliższą kuzynkę chociaż to akurat wyszło pół roku później, bo jeszcze się spotykali i strzelił gola,
  • Odpowiedz