Wpis z mikrobloga

Co poszło nie tak na waszym wesele/weselu, na którym byliście? Chodzi mi o typowe fakapy, którym można było zapobiec - nie mam na myśli, że #!$%@? wujek pod stół spadł ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej kwestie organizacyjne, szczegóły typu "połowa gości wróciła chora, bo klima za mocno wiała" itp.
#wesele #slub #pytanie
  • 378
  • Odpowiedz
Co poszło nie tak na waszym wesele/weselu, na którym byliście?


@jatylkozapytac: #!$%@? zabawy integracyjne, gdzie losuje ci dwunastolatkę a wodzirej w najlepsze "I ŁAPIEMY SIĘ ZA TYŁECZKI"! A najgorsze, że to dziecko nie widzi w tym nic złego i chce to robić.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Brak wina i whisky na weselu. Nie każdy lubi wódkę czy bimber, są różne gusta.

Z takich słabych rzeczy to raz kupiłem młodym naprawdę fajne winko zamiast kwiatka a oni je wystawili na alko stół pod koniec imprezy bo się skończyło „salowe”. Niby nic mi do tego ale jakoś niefajnie sie poczułem ze poświęciłem sporo czasu (o pieniądzach nie wspominając) na wybór odpowiedniego trunku na tę okazję, a poszło na
  • Odpowiedz
  • 1
@jatylkozapytac jeżeli organizujesz transport, pytaj kto będzie korzystał. Chyba że masz go za małe pieniądze i nie szkodzą jak na pusto będzie jechał.

Jeżeli masz poprawiny i ktoś potwierdza ze będzie na weselu pytaj czy będzie też na poprawinach.

Wino dla gości nie pijących wysokich procentów. Nie tylko słodkie ale i wytrawne/półwytrawne

Stół wiejski zrób o 30% mniej jedzenia niż planujesz.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: siostra złamała paznokcia, otwierając auto tuż przed pojechaniem na ślub, na szczęście jedna z zaproszonych kobiet miała przy sobie sztuczne paznokcie XD i jej szybko dokleiła, bo to była ręka, na którą się zakłada obrączkę.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac:

a) (wesele na bogato) na poprawinach był Marcin Daniec, któremu zapłacono, by dał show - w formie standupu to się odbywało, ale ja bym tego standupem nie nazwał. #!$%@?ł się jednej kobiety tak, że to aż było nieprzyjemne, oczywiście niby w formie żartu wszystko, ale mnie to nie bawiło w ogóle, choć ofiarą była moja ciocia, której nie lubię. Z rzeczy fajnych to na tym weselu oprócz tradycyjnych stołów wiejskich/słodkich
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: wiejski stół, z doświadczenia wiem że wiekszość miesa i tak zostaje pozniej, zbędny wydatek. ogólnie nie popełniajcie błędu, który popełnia większość par, czyli nie róbcie tego na pokaz i pod kamerę. olejcie całkowicie to że jestescie filmowani i lata na około fotograf, bo na bank wyjdzie to sztucznie jak bedziecie sie uśmiechać pod kadr. jesli wzieliscie dobrych ludzi od filmu/zdjec to oni wyłapią te szczere momenty, a takie są kiedy
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac
- #!$%@? zespół który wszystko przerabiał na aranżację disco polo i wszystko leciało z keyboardu a jeden z członków całe wesele chyba udawał że gra na gitarze. Podobno zespół z polecenia, młodzi nawet nie przesłuchiwali.
- fałszująca wokalistka, zepół robił długie przerwy. Podobno jak młody chciał zamówić piosenkę w trakcie to chcieli 100 zł :D
- mało jedzenia, jeden dzbanek wody na stół 10 osobowy
- zbyt wyszukane jedzenie typu kaczka
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Miałem grilla i szaszłyki i je przegapiłem. Nic mi nie zostało. A jeszcze specjalnie dopłaciłem do tego. Kilka godzin po ślubie już się #!$%@?łem na Żonę, że sama zjadła i nie przypilnowała, żeby mi coś zostawić.

Menda...
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: długie czekanie na jedzenie, porcje małe, ale za to hehe fancy, typu surowy szparag i do tego maźnięte po talerzu jakimś sosem, a po weselu proszenie ubera żeby zahaczył o jakiegoś całodobowego makdonalda
  • Odpowiedz