Wpis z mikrobloga

Co poszło nie tak na waszym wesele/weselu, na którym byliście? Chodzi mi o typowe fakapy, którym można było zapobiec - nie mam na myśli, że #!$%@? wujek pod stół spadł ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej kwestie organizacyjne, szczegóły typu "połowa gości wróciła chora, bo klima za mocno wiała" itp.
#wesele #slub #pytanie
  • 378
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jatylkozapytac: dj zamiast dobrej orkiestry to zawsze błąd.
Placki na stołach przy słodkim stole nie zejdą w ogóle.
Zawsze pamiętaj że goście mogą coś popierdzielić w dniu ślubu bez wspomnienia Ci typu miała przyjść tylko matka z synem więc dajesz syna z jakimiś jego rówieśnikami a tu jednak przychodzi z mężem i muszisz na szybko kombinować.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: zamiast fotobudki można wypożyczyć polaroida i kupić dużo wkładów do niego. Potem będziecie mieć super zdjęcia w księdze życzeń, a goście będą mieć odbitki z polaroida i samą zabawę z robienia sobie takich zdjęć.

Tylko dobrze jest mieć zaufaną osobę, która od czasu do czasu zerknie czy aparat nie leży z boku bo ktoś nie potrafi zmienić wkładu. U nas fotograf pomagał od czasu do czasu :)
  • Odpowiedz
Gdy byłem kilka lat temu na weselu na jakimś zadupiu to w modzie były zabawy nawiązujące do ruchania typu:
- pompowanie balona: młoda siksa skacze dupą na pompce położonej na kolanie spoconego wujka.
- test na dziewictwo: przenoszenie drobnych przedmiotów między udami. Jak upadnie to znaczy, że się rucha.
- jedzenie banana: umieszczonego między nogami wujka
- jako w nogawce: siksa musi przetransportować kurze jajko przepychając je pod nogawką i wyciągnąć u
szperacz - Gdy byłem kilka lat temu na weselu na jakimś zadupiu to w modzie były zaba...
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: na weselu był wodzirej, no i jak proponował jakieś zabawy to nawet ludzie się bawili, ale największy szał był, jak któryś z gości zaczął uczyć gości jakiś egzotyczny taniec (coś w podobie haka) - ten zazdrosny wzrok wodzireja.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Na jednym weselu, na którym byłem, zabrakło napojów typu soki czy cola. Wódka była, wino było, jedzenia tez sporo, ale jakoś po 1 dosłownie skończyły się inne napoje i nie było czym przepijać. Więc pewnie można policzyć z rezerwą po 2 l takich napojów na osobę + jakiś zapas.

I jak już ktoś zauważył - zorientujcie się, czy będą wśród gości wegetarianie. A najlepiej po prostu zadbajcie o to,
  • Odpowiedz
@LucaJune: Może ich ta zabawa nie bawi i wolą se pogadać. Też tak później robię jak na sali za głośno albo wodzirej coś w kółko #!$%@?.
@kinex: Barmix to w porownaniu do barmana opcja cebula. Słabe drinki, głównie biorą je dzieciaki, bo te z suchym lodem fajnie "dymią".
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: młodzi uwierzyli w hasło, że "discopolo to muzyka przy której wszyscy się dobrze bawią". Nigdy nie byłem tyle razy na spacerze w czasie weselicha, tańców prawie nie było, a dziad z zespołu się schlał.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Byłem na weselu, na którym jeden z biesiadników (starszy gość) zasłabł i zmarł na sali. Była resuscytacja, była karetka, a wisienką na torcie byli grabarze - łapiduchy (powiadomieni przez pogotowie), którzy na salę weselną wparowali z trumną. Jakbym tego nie widział to bym nie uwierzył. Atmosfera się "nieco" zepsuła i impreza się przedwcześnie zakończyła.
Jakby facet został wyniesiony natychmiast z głównej sali, to wesele prawdopodobnie mogłoby być kontynuowane.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: To nie było tradycyjne przyjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Część gości przeniosła się w trakcie na basen, włącznie z panną-już-nie-tak-młodą. Siostra pana młodego tak żwawo wyskoczyła z basenu, że przy lądowaniu pękła jej kość. Zabawa jednak była na tyle spoko, że pozbierała się i była do końca na imprezie. Dwa czy trzy tygodnie później okazało się, że jednak pęknięcie.
  • Odpowiedz