Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak podczas jednej z sesji z psychoterapeutką wygarnąłem jej, że sama nie wie jak mi pomóc, że nic z tej terapii nie mam, tylko puste gadanie. Albo, że chodzi jej o pieniądze, bo gdybym chodził prywatnie, to byśmy inaczej rozmawiali. Ona się obraziła i powiedziała, że "nie pozwolę sobie, żeby mnie pan tu dewaluował". Ja się prawie rozpłakałem. Siedzimy tak, niezręczna cisza, przygryzam wargę, żeby nie dać po sobie poznać, że mi się chce płakać ale i tak było widać. Chyba głupio się jej zrobiło, bo odwróciła ode mnie wzrok i gapiła się w ścianę. Po chwili mówi do mnie: "nie chciałby pan, żeby ktoś pana pokochał? przytulił?" Strasznie smutno mi się wtedy zrobiło, bo w sumie nie pamiętam, żebym kiedykolwiek czuł się przez kogoś kochany. Nie wytrzymałem wtedy i wyszedłem z gabinetu.
#przegryw #depresja #samotnosc #psychologia #feels
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dr_Batman: Gdzie tu pomówienie, opisał sytuację jaka była. Idąc takim tokiem myślenia to trzeba by zakazać komentowania jakichkolwiek usług, bo wszystko można uznać za pomówienie. Idealne zabezpieczenie jak jest się kiepskim w zawodzie. Jakoś komentarze wszędzie trzymają się dobrze, tylko lekarska kasta ma z nimi największy problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anna_: Uważasz, że można sobie napisać komentarz publicznie pod czyimś imieniem nazwiskiem pt zgaduję Pan doktor X molestował mnie seksualnie po pijaku, bez żadnych konsekwencji? W jakiej bańce ty żyjesz.
  • Odpowiedz
@dr_Batman: Jeśli do tego doszło to jak najbardziej, trzeba. I wychodzi wasze podejście, poinformowanie publiki o zboczeńcu jest gorsze od tego co zrobił sam zboczeniec ¯\_(ツ)_/¯ chrońmy zboczeńców. Czemu mnie to nie dziwi.

Taki zwykły szaraczek nie ma pieniędzy żeby szarpać się w sądzie, więc zostaje mu poinformowanie publiki o partaczu. No ale nie można, kasta chroniona, tak samo jak politycy. Tak, wiem, że są osoby które kłamią, chcą wyłudzać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anna_: To się nie zdziw jak taki szaraczek dostanie pozew o pomówienie i przegra i będzie musiał zapłacić dziesiątki tysięcy odszkodowania.

Głupi jesteś czy jak? Nie rozumiesz czym jest system prawny? Jak działa? Nie, można nazywać kogoś zboczeńcem jak nie ma się na to wyroku bo jest to karalne.
A skąd wiesz że doszło? Kary bez sądów też ci się marzą? A jak państwo będzie karać bez sadow za np
  • Odpowiedz
@dr_Batman: Mi się marzy sprawiedliwy układ ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie chronienie konowałów kosztem zdrowia obywateli. Widzę że argumenty się kończą skoro wchodzą epitety, jak to tak panie lekarz z takim podejściem. Wy i wasze wrażliwe ego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anna_: Ego? Człowieku chcesz sprawiedliwego układu, a chcesz nazywać kogoś zboczeńcem bez wyroku. Oczywiście że skończyli mi się argumenty, nie wiem jak dyskutować z kimś kto #!$%@? taki głupoty.
  • Odpowiedz
@dr_Batman: Jeśli ktoś jest zboczeńcem to nim jest niezależnie od wyroku i osoba poszkodowana powinna mieć prawo o tym publicznie mówić. Jeśli nim nie jest, to lekarz zawsze może pójść do sądu i wtedy pomawiający poniesie konsekwencje. Ale ty chcesz kasowania wszelkich negatywnych wypowiedzi z automatu, i jeszcze śmiesz mówić o jakiejś sprawiedliwości.

I ani słowa tutaj o ochronie pacjentów przed konowalstwem. Taki wasz obraz lekarze ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anna_: Aaaa to uważasz że osoba poszkodowana ma to napisane na czole świętymi literami i daje jej to prawo do osadzenia sprawcy? Ja nic nie chce, czytaj że zrozumieniem ja napisałam dlaczego jest kasowany, ponieważ portal nie będzie się narażał na pozew w wypadku pomówienia.

XD
  • Odpowiedz
@dr_Batman: Daje jej to prawo wypowiedzi, a od sądzenia jest sąd, tak, czytaj ze zrozumieniem. Ale lekarze chcą cenzury bo to przecież święte krówki są. Ich porady nie działają, ale za to nikt nie ma prawa publicznie o tym powiedzieć.

Dlatego takie portale jak znanylekarz nie powinny istnieć ¯\_(ツ)_/¯ albo można komentować pozytywnie i negatywnie, albo mamy cenzurę. Pocieszna rozmowa w każdym razie. Z wszystkich co pisali tylko lekarz tutaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anna_: Wolność wypowiedzi sięga tak daleko jak nie jest pomówieniem. Prawo do wyrażania opinii masz tak długo jak nie łamiesz prawa. Nie można mówić że Hitler jest ok, że nienawidzisz czarnych ani że ktoś jest gwałcicielem jak nie masz na to żadnego wyroku. Proste jak budowa cepa, ale mam wrażenie że dla ciebie dalej za trudne.
  • Odpowiedz
@dr_Batman: Patrz, ale można mówić że nienawidzi się białych, wychwalać nazistów z azowa i nawoływać do śmierci Rosjan według nowych wytycznych facebooka. Taki to jest sprawiedliwy system, nie żebym porównywała lekarzy do nazistów, choć patrząc po ostatnich dwóch latach to by pasowało ;) Proste jak budowa cepa.

Ego dalej widzę czuje czuje. Dobra, już się nagadałam. Padło coś o Hitlerze więc chyba można zamknąć dyskusję. Teraz możesz uznać że wygrałeś
  • Odpowiedz