Wpis z mikrobloga

Cześć sportowe świry wrzucam update sylwetki. (rekompozycja 6ty tydzień)

Dlaczego rekompozycja?
-moje zdrowie nie pozwala teraz ani na redukcję ani na masę (mam problemy z jelitami, teraz badamy co mi szkodzi itd)
-będę trzymać wagę, kalorie na -100/+100 aby zachować lekki wahania wagi
-trening akumulacyjny pod pompowanie (mało węgli, brak mocy)

Co robię, aby naprawić jeita?

Jakie cele ustawiłem na kolejne 3 miesiące?
-cele wagowe na razie odkładam na później, zdrowie na pierwszym miejscu
-przeprowadzam się do Holandii, planem jest jak najszybciej się ogarnąć tam :)
-jem 3300-3500 kcal makro 220b 145t 250ww (mięso wołowe, kura/indyk, ogórki kiszone, banany i passata pomidorowa oraz pieprz i sól. Tylko te produkty mnie nie uczulają oraz brzuch jest płaski po nich, co tydzień będziemy dodawać i sprawdzać co mogę jeść)

Co suplementuję?

jestem teraz tylko na:
-enzymy trawienne po każdym posiłku
-iberogast rano i wieczorem

Wymiary:

wzrost: 170.5cm
waga: 85.4 kg (-0.8)
klata: 110 +1
łapy: 39.5 39.5 +0
łydki: 40 -0.5
nadgarstek: 17.5 17 +0
przedramiona: 34.5 +0
uda: 64 +0
kark: 38 +0
pas: 90.5 -1.5
benek: 13.5 +0.5

Więcej fot w komentarzach :)

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #manlet #kulturystyka #zyzz
s0ngo_ - Cześć sportowe świry wrzucam update sylwetki. (rekompozycja 6ty tydzień)

...

źródło: comment_1655658371QAhNKowEEuMcJVFpEKDKy4.jpg

Pobierz
  • 22
mięso wołowe, kura/indyk, ogórki kiszone, banany i passata pomidorowa oraz pieprz i só


@s0ngo_: dużo osób ma uczulenie na pomidory. Zrób se testy nietolerancji/alergii to wtedy na stówkę będziesz wiedział. Ogórki kiszone są zdrowe, ale w dużych ilościach też mają efekt przeczysczający. Bananki są spoko bo zawierają probiotyki. Mięso nie powinno uczulać o ile nie ma dziwnych dodatków, ale nie ma też błonnika więc spowalnia pasaż jelitowy. Powodzonka.