Wpis z mikrobloga

mam nadzieje ze będzie tansza od sram rival na elektryku


@drak_cman: To raczej 100% pewniak, bo sram wcisnął rivala w miejsce force, doprowadzając do horrendalnych cen tego drugiego. Jednakże o starych cenach di2 czy axs nie ma co marzyć¯\_(ツ)_/¯
@dzangyl: swoją drogą co jest bardziej ciekawe to bateria w klamkomanetce może wskazywać, że nowa grupa będzie częściowo bezprzewodowa.

Do tej pory grupy elektroniczne shimano nie były bezprzewodowa w odróżnianiu od srama gdzie klamkomanetki mają baterie 2032, a przerzutki swoje akumulatorki.

Na jednym z schematów wygląda jakby przerzutka shimano dalej miała kabel i baterie dalej trzeba będzie upychać gdzieś w ramie czy sztycy.
Jestem wlasnie na etapie poszukiwania szosy aero w stylu rival etap, force etap lub ultegra di2. jeżeli 105 di2 brdzie zauwazalnie tańsza niz rival to wybor bedzie dla mnie latwy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Poemat: @PortalZeSmiesznymiObrazkami: @drak_cman:
Jako że mam dostęp do katalogów modeli na przyszły rok jednej z firm to to co udało mi się tu wydedukować:

Widzę modele z oznaczeniem 105 11s, 105 12s, 105 Di2. Więc widocznie shimano oprócz 105 w prądzie wypuści nową serię mechanicznej 105 z 12 rzędami, więc Di2 na pewno też będzie 12

Znalazłem 1 model który będzie oferowany z aktualna 105 11s i nowa Di2,