Wpis z mikrobloga

Któryś z kolei raz, tym razem za pośrednictwem apki rateme potwierdza się u mnie teoria, że p0lki to jedne z najbardziej hipergamicznych bestii, z wymaganiami wywalonymi w kosmos, podczas kiedy same nie reprezentują kompletnie nic.
Ech, gdyby mnie tu nie trzymała praca, to już dawno wyjechałbym do kraju, gdzie miałbym większą szansę na jakąś fajną szarą myszkę.
#tinder #zwiazki #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow
LordKutanga - Któryś z kolei raz, tym razem za pośrednictwem apki rateme potwierdza s...

źródło: comment_16556387676vOMcUOCqRBJg20YLXzEmJ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@LordKutanga: Michał Białek kończył nocną wartę w serwerowni wykopu. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, których Białek wolałby nigdy nie mieć. Przypomniał sobie o żonie, którą widywał głównie w niedzelne poranki.
Stękanie ćwiczącego lewicę Kinera dobiegało zza rzędu wykopowych monitorów. Białek automatycznie podłożył ociekające potem dźwięki pod obraz żony osadzonej na knadze Kinera. Intuicja podpowiadała mu, że lekko otyły kolega z pracy przebiera palcami po najkrótszej części ciała
  • Odpowiedz
@LordKutanga: trafiłem na ten temat po dłuższym czasie odkąd wrzuciłeś, i zainteresowało mnie czy robiłeś coś z tą apką rate me, w sensie czy sprawdzałeś z tym VPN czy coś. Może od tego czasu pojawiło się więcej ocen i masz bardziej rozbudowaną tą mapkę?

p0lki mają straszne kompleksy na punkcie swojego pochodzenia i gardzą facetami ze swojego kraju.


@LordKutanga: #!$%@?. Czemu tak w ogóle jest? Przez to mamy #!$%@?, chyba
  • Odpowiedz