Wpis z mikrobloga

Któryś z kolei raz, tym razem za pośrednictwem apki rateme potwierdza się u mnie teoria, że p0lki to jedne z najbardziej hipergamicznych bestii, z wymaganiami wywalonymi w kosmos, podczas kiedy same nie reprezentują kompletnie nic.
Ech, gdyby mnie tu nie trzymała praca, to już dawno wyjechałbym do kraju, gdzie miałbym większą szansę na jakąś fajną szarą myszkę.
#tinder #zwiazki #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow
LordKutanga - Któryś z kolei raz, tym razem za pośrednictwem apki rateme potwierdza s...

źródło: comment_16556387676vOMcUOCqRBJg20YLXzEmJ.jpg

Pobierz
  • 23
  • 0
@GG99 To apka, gdzie wrzucasz swoje foty i oceniają je ludzie (można wybrać, czy kobiety, faceci, czy obie płci) z całego świata w skali od 1-10. Można ją pobrać w google play.
@LordKutanga: ile ludzi oceniło Twoje zdjęcia? Miałem kiedyś tę apke. Po tym jak dostałem 10 ocen, więcej osób mnie nie oceniło, tak jakbym przestał się ludziom wyświetlać.
Do teho masa profili, która się wyświetlała - powtarzała się wielokrotnie. Jakaś lipa ta apka.
  • 0
@awitampanstwa Musisz zweryfikować konto, to wtedy codziennie wpadają jakieś oceny. Tak to algorytm spycha cię na sam dół. Ja często wrzucam inne fotki, bo można tylko 3, ale ocen codziennie przybywa. Fakt, niektóre profile powtarzają się, ale można je skorzystać z funkcji ignoruj użytkownika.
@LordKutanga: może masz jasną słowiańską karnację? Mam znajomego o aparycji kartofla ale z trochę ciemniejszą skórą i polki kleją się do niego. Za to w południowej europie taki blond słowianin budzi zainteresowanie. Kuzyn w hiszpanii brał co chciał.