Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz napisała do mnie dziewczyna na tinderze.
Byłem w tym czasie ze znajomymi, i nieco niekulturalnym jest korzystanie z teflonu podczas spotkania towarzyskiego.
Dlatego napisałem, że napiszę później, ponieważ jestem zajęty. Niestety Natalka usunęła parę.
Pytanie, czy napisałem coś niekulturalnego? Może ją czymś uraziłem, np mordą typu #incel, wyczuła moje #!$%@?? Miałem zamiar do niej napisać gdzie mam średnio parę na miesiąc, profil wydawał się sympatyczny.
Może Pani @SylwiaZTindera mi coś doradzi. Chciałbym ją serdecznie powitać na tagu #przegryw. Mam nadzieję, że będzie dla nas silnym wsparciem.
#tinder #blackpill #logikarozowychpaskow
jaann6 - Pierwszy raz napisała do mnie dziewczyna na tinderze.
Byłem w tym czasie ze...

źródło: comment_16555743856H9u1niMGsbwox0X3RHepi.jpg

Pobierz
  • 92
@jaann6: po co w ogole pisac, ze jest sie zajety, wiadomosci sie nie wyswietlaja jako odczytane, ja czasem po kilku tygodniach odpisuje na tinderze lasce i rozmowa sie klei i tak xD
@jaann6: Dla mnie Twoja wiadomość wybrzmiewa jak coś w stylu „sorry ale mam tu takie zainteresowanie ze juz mi wystarczy lasek” albo ze masz już w ogóle inna laske wiec elo. Mogłeś określić mniej więcej termin kiedy się odezwiesz np ze jutro wieczorem, bo jesteś bardzo zajęty. Po takiej wiadomości jak Twoja stwierdzilabym ze typ chce mnie zbyć wiec szkoda zachodu
@jaann6 przekombinowałeś i finalnie wyszło tak, jakbyś chciał ją spławić. Ja również w taki sposób odebrałbym taką wiadomość od laski na Tinderze.
Po co w ogóle używasz takiego zachowawczego języka? Pisz tak jakbyś pisał do koleżanki, to co napisałeś tutaj jest o wiele bardziej zrozumiałe i zjadliwe