Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz napisała do mnie dziewczyna na tinderze.
Byłem w tym czasie ze znajomymi, i nieco niekulturalnym jest korzystanie z teflonu podczas spotkania towarzyskiego.
Dlatego napisałem, że napiszę później, ponieważ jestem zajęty. Niestety Natalka usunęła parę.
Pytanie, czy napisałem coś niekulturalnego? Może ją czymś uraziłem, np mordą typu #incel, wyczuła moje #!$%@?? Miałem zamiar do niej napisać gdzie mam średnio parę na miesiąc, profil wydawał się sympatyczny.
Może Pani @SylwiaZTindera mi coś doradzi. Chciałbym ją serdecznie powitać na tagu #przegryw. Mam nadzieję, że będzie dla nas silnym wsparciem.
#tinder #blackpill #logikarozowychpaskow
jaann6 - Pierwszy raz napisała do mnie dziewczyna na tinderze.
Byłem w tym czasie ze...

źródło: comment_16555743856H9u1niMGsbwox0X3RHepi.jpg

Pobierz
  • 92
@jaann6: Trzeba było napisać co cię w tej chwili absorbuje, że nie możesz gadać, bo tak to zabrzmiało jakbyś szukał po prostu jakiekolwiek wymówki, żeby babę spławić. Coś w stylu "sprawdzę grafik i może uda mi się gdzieś wcisnąć rozmowę z tobą między innymi interesującymi zajęciami, jak oglądanie schnącej farby i liczenie przejeżdżających samochodów". Nic dziwnego, że poczuła się olana.

"Wiesz co, słuchaj, w tej chwili jestem akurat ze znajomymi na
@jaann6: facet przejmujący się jedną wiadomością vs stara gruba maciora mająca setki takich wiadomości co chwilę - czy kobiety na pewno chcą równouprawnienia?
Może zapiszę się na jakiś kurs uwodzenia, jakieś reklamy ostatnio widziałem.


@jaann6: Zrobisz sobie tylko krzywdę i stracisz pieniądze. Z loszkami na tinderze trzeba ćwiczyć i po prostu próbować. Zmień podejście i nie pisz takich #!$%@? rzeczy jak z nią, bo zabrzmiałeś trochę jakbyś był zajęty i już operował jakąś loszke. Nie zagłębiaj się w takie szczegóły. Tinderowa powinna wyczuć jakąś tam pewność w rozmowie i dopiero wtedy doprowadzisz do tego,
nie pisz takich #!$%@? rzeczy jak z nią, bo zabrzmiałeś trochę jakbyś był zajęty i już operował jakąś loszke.


@Szr1h: Czy to się nie wyklucza? Bycie "#!$%@?ą" to teraz gdy ma się duży wybór dziewczyn chętnych do spotykania z tobą?
@jaann6 nie znam się na takich księżniczkach. Ale doradzę przy nastepnej sytuacji napisz jestem ze znajomymi ale chętnie napisze jak będę w domu. By ona czuła ze Ci zależy albo zapytaj czy do Was dołączy? ;)