Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz napisała do mnie dziewczyna na tinderze.
Byłem w tym czasie ze znajomymi, i nieco niekulturalnym jest korzystanie z teflonu podczas spotkania towarzyskiego.
Dlatego napisałem, że napiszę później, ponieważ jestem zajęty. Niestety Natalka usunęła parę.
Pytanie, czy napisałem coś niekulturalnego? Może ją czymś uraziłem, np mordą typu #incel, wyczuła moje #!$%@?? Miałem zamiar do niej napisać gdzie mam średnio parę na miesiąc, profil wydawał się sympatyczny.
Może Pani @SylwiaZTindera mi coś doradzi. Chciałbym ją serdecznie powitać na tagu #przegryw. Mam nadzieję, że będzie dla nas silnym wsparciem.
#tinder #blackpill #logikarozowychpaskow
jaann6 - Pierwszy raz napisała do mnie dziewczyna na tinderze.
Byłem w tym czasie ze...

źródło: comment_16555743856H9u1niMGsbwox0X3RHepi.jpg

Pobierz
  • 92
@girlsgowild: Raz narzekacie, że niebiescy nie odpisują, jak odpisują, ale nie mogą rozmawiać też źle. Gdyby parę skasowała następnego dnia to ok, ale chciałem do niej napisać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jaann6: Nie pisz takim oficjalnym językiem. Używaj emotikon. Nie używaj słów przepraszam, proszę. W języku polskim, w koleżeńskich relacjach, te słowa mają mocne znaczenie - używasz tylko gdy masz za co prosić czy przepraszać. Zamiast przepraszam - sorry.
"Sorry, ale ja Ciebie nie kojarzę :D
Może się kiedyś spotkaliśmy ja Tinderze ale kurcze nie pamiętam."
"Ahhh akurat jestem zajęty, mogę do Ciebie napisać później? :)"
Druga zasada podrywu (pierwsza to wygląd)
@jaann6 też bym usunął parę po tym "może" gdybym takie coś od panny dostal. Co to #!$%@?, panicz łaskawie może się kiedyś odezwie?

Ja wiem, po prostu zły dobro słów, ale wystarczyło odczytać wiadomość jak mogłeś rozmawiać normalnie a nie wtedy kiedy wiesz ze nie możesz. I wy się dziwicie ze normalnej dziewczyny znaleźć nie mozesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaann6: Jak jesteś "2" to dla innej dwójki jesteś atrakcyjny. Zresztą wygląd jest pojęciem względnym. I mimo wykopowej opinii to faceci bardziej patrzą na wygląd niż kobiety.
Wyglądu nie zmienisz ale swój status, charakter czy właśnie pozytywność możesz mieć.
Jakbyś napisał co robisz i wyjaśnił sytuacje to jeszcze byś zarobił plusa ze się elegancko zachowujesz wariacie