Wpis z mikrobloga

@belfegorrrr: dajesz tyle ile uważasz za słuszne i nie rob głupoty w stylu "zastaw sie, a postaw sie". To gdzie Cie zapraszaja i na jakim standardzie nie ma kompletnie zadnego znaczenia. Normalnie to ludzie zapraszaja, bo chca tej nocy widziec sie z kims i bawic, a nie zeby ktos dal gruba koperte xD
  • Odpowiedz
Nie przejmuj się i daj tyle, ile możesz. Jak macie 300-400, tyle dajcie. Nie każdego stać :) Jeżeli możecie sobie pozwolić na 600-100, dajcie tyle. Nie przejmujcie się tak tym, to wasz kumpel. Ważne, że się pojawicie :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@belfegorrrr: ale mnie #!$%@? to całe wesele w wersji p0lskiej. Dla mnie, jeżeli robię wesele, to żeby pokazać zaproszonym, że się cieszę z tego dnia i chce się moja radością z nimi podzielić, a chce podzielić się z osobami, które są dla mnie ważne, i zabroniłbym im jakichkolwiek wkładów do kopert. A p0lak przy okazji chce zarobić na wkład własny w mieszkanie i umeblowanie kuchni, dlatego zaprosi 300 osób, z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krizis: w teorii to jest tak jak napisałeś, ludzi się zaprasza bo chce się z nimi dzielić swoim szczęściem.
A w praktyce to moja kuzynka nie idzie na wesele koleżanki, bo stwierdziła ze jej nie stać żeby włożyć odpowiednią kwotę w kopertę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@belfegorrrr: każdy daje tyle, ile uważa, ile może albo nie daje wcale.

Ja w ramach swojego wesela miałem to w nosie - tzn. kojarzę tylko, że wewnątrz kopert było od 200 do chyba 2000. Nie przyszło nam do głowy sprawdzać która koperta była czyja, ani liczyć, czy liczba kopert pokrywa się z liczbą gości ;)
  • Odpowiedz
Rozwalają mnie opcje "żeby się zwróciło" xD jak ta liczycie dokładnej to policzcie jeszcze koszt paliwa na dojazd na to wesele, koszt amortyzacji auta, koszt stroju swojego i partnerki, koszt makijażu, fryzjera, paznokci partnerki (no bo chyba nie jesteście cuckami, że płacicie za drugą połówkę tylko po połowie dajecie?) I raptem wyjdzie, że to druga koperta. Wieczna beka z tych którzy traktują wesela ta jak imprezy biletowane. XD
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: "żeby się zwróciło"? rób taką imprezę na jaką Cię stać. "Wesele" jest zdaje się po to, aby dzielić się swoją radością z tego "ważnego dnia" z tymi którzy się dla Ciebie liczą. Jeśli nie stać Cię na wystawną imprezę, to takiej nie rób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@belfegorrrr: ja z partnerką dawaliśmy 400 w kopercie. Nie moja sprawa czy młodzi załatwili salę za 100 zł za talerz, czy 300. Dzisiaj idziemy na wesele i ze względów inflacyjnych zwiększyliśmy do 500, ale znów - czy talerzyk będzie za 150 czy 300 to mi to tito. Jeśli młodzi chcieli zaszaleć, to już ich sprawa.
  • Odpowiedz