Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eloar: czy ja gdzieś napisałam, że mniej nie wolno dać? Co wy tak wszyscy sracie żarem o słowo 'zeby się zwrocilo' :( ?

@WszystkieFajneLoginySaZajete: mnie nie stać XD od kiedy to, że rodzice płacą to znaczy, że mnie nie stać? Stać ich było kupić nam dom, samochody, teraz wesele, to jak ja nie mam żadnych kosztów życia bo wszystko mam za darmo = co zarobię idzie do skarpety/na przyjemności/działalność bieżącą,
@belfegorrrr ja brałem ślub w 2021 roku. Zdziwiony byłem że ludzie tak dużo dają w kopertach. Od 800 do 1500zl jeśli były to 2 osoby z dalszej rodziny lub znajomi.
Ślub to nie był w żadnym pałacu a za talerzyk płaciłem tylko 180zl. Wesele na 220 osób.
Ja bym teraz dał 1000-1200zł.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@fuechsinn: to ile? Może mieszkanie daj jej od razu, #!$%@? się w cymbał xD
@belfegorrrr: rok temu jak byłem z różowa u kuzynki to dawaliśmy jakoś 500-600 zł, też w górach i z noclegiem. Daj tyle na ile Cię stać, teraz inflacja to bym celował w jakieś 700-800 zł i starczy, bez przesady z tym tysiącem i więcej. Mercedesa albo mieszkanie od razu mu kup xD #!$%@? są ci ludzie
@jatylkozapytac: a ja coś pisałem o mnie/więcej? ja pisałem o podejściu "żeby się zwróciło". Napisałem, rób takie na jakie Cię stać, jak potrzebujesz aby Ci się zwróciło, to nie rób żadnego.
@belfegorrrr: #!$%@?, no dajesz tyle na ile ciebie stać a nie "żeby się zwróciło" xD Co za mentalność. To jeśli ktoś sobie tak liczy że "talerzyk to, alko siamto" to ty podlicz że twoja obecność jako osoby jakby nie patrzeć pożądanej (bo skoro ktoś ciebie zaprosił to chciał mieć ciebie w ważnym dniu niedaleko siebie) wynosi tyle i tyle xD... Oczywiście śmieszkuje troszkę ale no szanujmy się, dajemy przede wszystkim tyle
@belfegorrrr: koszt wesela wyjazdowego to nie tylko koperta i ich koszty, "żeby się zwróciło" ale i Twoje - dojazd na miejsce, ubranie, coś po drodze... Rok temu jechałam z Warszawy pod zachodnią granicę na wesele przyjaciółki. Za samą autostradę zapłaciłam ponad 180zł +paliwo ponad 200 przy zeszłorocznych cenach. Kiecka akurat z szafy, bez fryzjerów ale i tak do kosztu ogólnego obok koperty doszło 400zł innych wydatków. Skoro młodzi zaprosili Cię na