Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu tinder to tak bardzo inna rzeczywistość? Nie mam tak absolutnie żadnego powodzenia. W najlepszym okresie (gdy lajkowałem większość) miałem prawie 100 par z czego prawie żadna nie napisała/odpisała, usuwały parę lub krótka wymiana zdań to było max. Nie poznałem nikogo czyli 0 efekt. Według wykopowych ekspertów pewnie coś źle robię, odstraszam je, generalnie coś ze mną jest nie tak. Jednocześnie nigdy nie miałem problemu z gadką z kobietami, nie stresowałem się, itp. W moim otoczeniu dosłownie każda jest zajęta ale to nie przeszkadza żeby wspólnie spędzać czas. Miałem kilka dziewczyn, które poznawałem w normalny sposób, czyli chodziliśmy na te same zajęcia, dojeżdżaliśmy tym samym busem, itp. Póki chodziłem na studia, jakieś dodatkowe zajęcia, itd. to nigdy nie myślałem, że mogę mieć problem ze znaleznieniem bo zawsze ktoś był do wyjścia na piwo, na impreze, na spacer, z jedną trzymałem się typwo koleżeńsko, z inną szło dalej. Potem dorosłość-praca, przeniosłem poznawanie do internetu i dostałem mokrą szmatą w twarz. Po co ktokolwiek poleca apki do randkowania? Ja osobiście nigdy nie słyszałem żeby ktoś w ten sposób się poznał. Zawsze to były miejskie legendy "koleżanka koleżanki koleżanki poznała kiedyś ale już nie są razem hehe ale da się anon!". Poza tym co innego brzmi "da się tam poznać" z perspektywy kobiety a mężczyzny. To samo wszyscy moi znajomi ze szkoły/studiów/pracy, oni nie poznali się przez apki. Na żywo nie mam za bardzo okazji gdzie poznać. Mam ten sam problem co wszyscy ~30 latkowie, nie mam gdzie kogo poznać -> apki randkowe -> dalej nie mogę nikogo poznać.

#tinder #badoo #sympatia #randki #facebookrandki #facebookdating #zaadoptujfaceta #fotka #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #przegryw #tfwnogf #blackpill #redpill #dickpill #samotnosc #wykop30plus #milosc #stulejacontent

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62aae2ed91290783305d8f4f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czemu tinder to tak bardzo inna rze...

źródło: comment_16553900970U9KymjJFPAT6J1XGa5StY.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam co najmniej kilku facetów, co poznali swoje pani na Tinderze lub też w innej formie online. Co nie zmienia faktu, że biorąc pod uwagę jak bardzo oszukańczy Tinder teraz jest (ukrywa Twój profil) + fakt wybredności kobiet = masz tam znikome szanse i powinieneś to traktować jako dodatek, a nie jako swoją jedyną nadzieję na poznanie kogoś. Lepiej zainwestować w poznawanie nowych ludzi i chodzenie na jakieś imprezy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo wszyscy wiedzą że najlepsze kanały do poznania drugiej połowy to grona znajomych a najlepszym czasem to jest szkoła i ewentualnie studia. Z tymi portalami randkowymi to jest zresztą mniej więcej tak samo jak z szukaniem pracy/zleceń na portalach ogłoszeniowych, najgorsze możliwe miejsca a sensownej pracy szuka się innymi kanałami. Nie traktuj nawet Tindera na poważnie, bo to nie jest miejsce do poznania drugiej połowy, choć pozornie za takie
  • Odpowiedz
@daro1: wczoraj przejrzałem chyba tylko na badoo to jest z 200 kart nie zdjęc ale kart, nie wiem skąd oni biorą tyle lasek w okolicy bo ich na pewno tyle nie ma to nie duży teren, może się rejestrują jakies na gapę (chociaż jest lokalizacja)
może jedna była taka widać z opisu ale nie wprost, jedno zdjęcie, naprawdę ładna..itd

Zobacz kto będzie tyle robił a zajęło z 3-4 godziny przy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: usuń Tindera, to apka do seksu a nie poznawania kobiet na związki. I siedzi tam dużo więcej kobiet niż mężczyzn, więc będą wybierać tych lepszych. Jak nie jesteś w górnej połowie 6+/10 albo nie zarabiasz dobrze to nie masz szans na kobietę

Każda przeciętna dostaje po kilkadziesiąt wiadomości dziennie. Chcesz się przekonać, załóż żeńskie konto z kilkoma zdjęciami znajomej xD
  • Odpowiedz