Wpis z mikrobloga

Kolejny raz pod ogłoszeniem wynajmu mieszkania ktoś się pluł, że właściciel nie chce wynająć mieszkania ludziom z dziećmi i ze zwierzętami. Nie potrafię zrozumieć, że ktoś nie kuma tego, że właściciel może sobie sam ustalać target najemców. Wiadomo tez, że rodziny z dziećmi ciężej się pozbyć w razie nie płacenia czynszu czy tez dzieci czy zwierzęta (nie wszystkie) to potencjalne zniszczenia czy hałas. Ale pod KAZDYM ogłoszeniem znajdzie się jakiś rodzic, który musi się do tego dowalić xD #nieruchomosci #childfree #wynajem
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zabojcza_Rozowa: @Zgrywajac_twardziela: jako ojciec rodziny z dzieckiem w pełni rozumiem landlordów, to nasze #!$%@? prawo tworzone przez #!$%@? z PiSu do tego doprowadzilo. Jestem za katastrem najlepiej skalowalnym wraz z iloscia posiadanych mieszkan jednak prawo wlasnosci powinno byc swiete. MAX co mogliby ustalic prawnie to 3 miesiace na znalezienie nowego lokum i na bruk i to policja powinna przyjezdzac i siła #!$%@? ludzi przed chate, a nie ze
  • Odpowiedz
@richard73p: no to wyeliminuj bo jak widzisz gówno ci się należy. Może właściciel wziął was za prymitywów, po tym jak się zesrałeś że dostali GEJE a nie wy wielcy Polacy to jak widać celnie was ocenił.
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa Jak ja szukałem tego mieszkania pod wynajem w którym obecnie mieszkam to starsze małżeństwo po 70 jak widziało, że jestem młody, bez nałogów, zwierząt i prowadzę domowy tryb życia to od razu mi powiedziano, że to mieszkanie jest dla mnie i bardzo mnie tu chcą XD na dodatek mam tani wynajem i właścicielka powiedziała, że mogę tu zostać ile chce. A mówili na początku że nie chcą nikogo z dzieckiem
  • Odpowiedz
@BaronVonBehemoth:

A ja wynajuje ukraincew z 2 dzieci juz pewnie ze 3 lata bez zadnych problewmow wiec #!$%@? bombki strzelil twoja teorie o klopotach

A pijany Krzysio z budowy jeździ zawsze po ćwiartce i jeszcze nigdy nie miał wypadku, czy to świadczy, że jazda po alkoholu nie zwiastuje kłopotów, czy raczej to że Krzysio miał szczęście?
  • Odpowiedz
  • 2
@Zabojcza_Rozowa: wszystko super, dopóki nie dochodzi do maksymalnych patologii, kiedy rodziny z dziećmi ani nie mogą kupić mieszkania, ani nie mogą mieszkania wynająć, albo muszą płacić wyższy czynsz i większą kaucję. Nie wszystko jest czarno-białe, jeśli nie zadbamy w jakiś sposób o rodziny z dziećmi, to w końcu takie bezdzietne dobrze zarabiające lambardziary jak ja będą mieć przesrane w tym kraju, który będzie się staczał.


@mirkowa1000 Wyższa kaucja jest
  • Odpowiedz
@SamiS: już są obiekty wypoczynkowe, restauracje z zakazem wstępu poniżej 18 r.ż. więc wszystko przed nami. Ze zwierzętami gorzej, bo bezdzietni bardzo często lubią psy i koty.
  • Odpowiedz
@luk04330: No niestety. Ale kto wie, może kiedyś się doczekamy. W jednej dzielnicy kocie kawiarnie, podwórkowe szczekające psy i place zabaw, a w drugiej cisza i spokój.
  • Odpowiedz