Wpis z mikrobloga

Kolejny raz pod ogłoszeniem wynajmu mieszkania ktoś się pluł, że właściciel nie chce wynająć mieszkania ludziom z dziećmi i ze zwierzętami. Nie potrafię zrozumieć, że ktoś nie kuma tego, że właściciel może sobie sam ustalać target najemców. Wiadomo tez, że rodziny z dziećmi ciężej się pozbyć w razie nie płacenia czynszu czy tez dzieci czy zwierzęta (nie wszystkie) to potencjalne zniszczenia czy hałas. Ale pod KAZDYM ogłoszeniem znajdzie się jakiś rodzic, który musi się do tego dowalić xD #nieruchomosci #childfree #wynajem
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaśnie janusz kupuje swoje mieszkanie za swoje pieniądze albo spłaca swój kredyt, wiec może sobie nawet wymyślić czarnego Żyda,


@Zabojcza_Rozowa: Nie, nie może. Idąc tym tokiem rozumowania to jak sprywatyzujemy wodę, Janusz będzie mógł nas pozabijać, bo sprzeda tylko czarnym Żydom.

bo to JEGO MAJĄTEK
  • Odpowiedz
Bo nie mamy nieskończonej liczby mieszkań na rynku, więc taki Janusz skupujący mieszkania na wynajem wpływa na resztę ludzi.


@szybki_zuk: no nie mamy też nieskończonej liczby samochodów, albo smartfonów, więc należy mi się twój ok? no jak mam żyć w dzisiejszych czasach bez smartfona? żadnej sprawy nie załatwię
  • Odpowiedz
Nie, nie może. Idąc tym tokiem rozumowania to jak sprywatyzujemy wodę, Janusz będzie mógł nas pozabijać, bo sprzeda tylko czarnym Żydom.


@szybki_zuk: ale woda jest sprywatyzowana, bo w sklepie płacisz za wodę w butelce, a za wodę w domu płacisz wodociągom XD za żarcie też płacisz i jest bardziej potrzebne do życia niż mieszkanie XDD
  • Odpowiedz
nie masz noclegów na bookingu którzy nie wynajmą ludziom z dziećmi


@Furiat: jest i to w c--j, jest nawet osobna kategoria, ty w ogóle byłeś kiedyś na wakacjach dalej niż w Ostrołęce? Słyszałeś o czymś takim jak hotele dla dorosłych?
  • Odpowiedz
ale woda jest sprywatyzowana


@bylem_zielonko: Sprywatyzowaną wodę do masz w Chile dzięki czemu w stolicy mają katastrofę i za chwilę będzie rotacja w dostarczaniu wody dla kilku milionów osób. W Polsce państwo (a właściwie samorządy) zapewnia zaopatrzenie w wodę, która kosztuje grosze.

za żarcie też płacisz i jest bardziej potrzebne do życia niż mieszkanie XDD


@bylem_zielonko: Państwo przecież jak najbardziej ingeruje w rolnictwo jako strategicznie ważną gałąź. Normalnie
  • Odpowiedz
@fastmotion: Byłem w topowych. I możemy iść o zakład ze możesz być z dziećmi. Procentowo tez obstawiam zakład ze większość przyjmie dzieci. Gowno wyjątek potwierdzający regule mnie nie interesuje typie.
  • Odpowiedz
@Furiat: w sensie w tych hotelach gdzie nie można mieć dzieci to można mieć dzieci? XD Okej, możemy skończyć, masz rację, wszystkie biznesy na świecie nie marzą o niczym innym tylko o twoim kaszojadzie, szczególnie te tylko dla dorosłych.

Ej w sumie to możemy iść na ten zakład, bierzemy 5 topowych hoteli dla dorosłych i piszemy maila czy przyjmą twojego gówniaka - to co, zakład?
  • Odpowiedz
@fastmotion: Myśle ze takie hotele to mniej jak 1% całości. I są bez podjazdu do 6 gwiazdkowego żagla z Dubaju który dzieci przyjmuje.

A właściciel hotelu wie ze na rodzinie zarobi więcej i nawet proponuje zniżki dla dzieci albo dostawki za Free. I ma w p-----e ze jego sprzątaczka na stałej stawce ma więcej sprzątania
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: też szukałam mieszkania na wynajem mając 3 koty, kilkanaście mieszkań i nikt nie napisał w ogłoszeniu, że nie życzy sobie zwierząt. Były żenujące pytania i rechotanie. Wiekszość mieszkań które próbowałam wynając to były mieszkania o niskim standardzie XD i wreszcie trafiłam, też niski standard. Właściciela interesowały tylko pieniądze i tyle.
  • Odpowiedz
Państwo przecież jak najbardziej ingeruje w rolnictwo jako strategicznie ważną gałąź. Normalnie funkcjonujące państwo nie doprowadzi nigdy do tego, że część obywateli nie będzie mogła sobie kupić jabłek albo chleba bo jakiś janusz ma takie zachcianki, jest to zakazane. Spróbuj założyć sobie sklepik i sprzedawać po innych cenach albo wcale niektórym ludziom ;)


@szybki_zuk: czyli kawalerka w centrum dla każdego prawem, a nie towarem? XD a co ze smartfonami? podzielisz
  • Odpowiedz
  • 0
@Zabojcza_Rozowa nijak, niestety były to jeszcze czasy wynajmu bez kaucji i wynajmowała to daleka rodzina, więc pozostało mam tylko przestać się odzywać do brudasów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz