Wpis z mikrobloga

Kolejny raz pod ogłoszeniem wynajmu mieszkania ktoś się pluł, że właściciel nie chce wynająć mieszkania ludziom z dziećmi i ze zwierzętami. Nie potrafię zrozumieć, że ktoś nie kuma tego, że właściciel może sobie sam ustalać target najemców. Wiadomo tez, że rodziny z dziećmi ciężej się pozbyć w razie nie płacenia czynszu czy tez dzieci czy zwierzęta (nie wszystkie) to potencjalne zniszczenia czy hałas. Ale pod KAZDYM ogłoszeniem znajdzie się jakiś rodzic, który musi się do tego dowalić xD #nieruchomosci #childfree #wynajem
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zabojcza_Rozowa: i bardzo dobrze, że się dowalają. Mieszkać gdzieś każdy musi. I co majązrobić ludzie z dziećmi albo kotem? To w ogóle powinno być zakazane, w niektórych krajach już jest. Akurat rynek mieszkaniowy musi byćregulowany, niewidzialna ręka doprowadza tu do patologicznych sytuacji
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Mogą szukać mieszkań dla rodziców z dziećmi, zgaduje, ze pewnie gdzieś są takie. Albo ogarnąć stałe lokum przed narodzinami dziecka i adopcją kota. Takie zachowanie w komentarzach wcale nie poprawia ich sytuacji, a nawet przeciwnie, bo robią z siebie rozczeniowców
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Gdzieś pewnie są xDDD No tak, nie mieć dzieci i kotów bo jaśnie Janusz nie chce wziąc na siebie ryzyka zwiazanego z biznesem, w który się bawi. W takich kwestiach jak dach nad głową takie podejście nie ma prawa przejść.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Jaśnie janusz kupuje swoje mieszkanie za swoje pieniądze albo spłaca swój kredyt, wiec może sobie nawet wymyślić czarnego Żyda, jeśli tylko zechce mieć takiego lokatora i innych akceptować nie musi bo to JEGO MAJĄTEK :D A to, że ktoś zdecydował się na dziecko nie mając stałego zamieszkania to jest tylko jego odpowiedzialność i jego problem, dlaczego owy Janusz ma ponosić chociaż jeden procent odpowiedzialności za nieprzemyślane decyzje obcych ludzi?
  • Odpowiedz
No tak, nie mieć dzieci i kotów bo jaśnie Janusz nie chce wziąc na siebie ryzyka zwiazanego z biznesem, w który się bawi.


@szybki_zuk: no tak Janusz ma sponsorowac dach nad głową jakimś ludziom bo mają dziecko i należy im się mieszkanie i będą żyć na jego koszt BO TAK xD

podziękowania należy kierować dla rządu który uchwała takie przepisy przez które potem nikt nie chce ryzykować xD
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: To p---------e. A możesz prowadzić knajpę z tabliczka zakaz wstępu dla Lgbt ? Czy juz nagle tolerancja sie w tobie odpala xD i jak on mógł. Z tego co wiem to najem to zwykły BIZNES. C--j mnie obchodzi ze ktoś z mieszkaniem wiąże jakieś uczucia. I mowię to jako singiel
  • Odpowiedz
@Furiat: Lgbt zazwyczaj to dorośli ludzie, nie dracy się i nie zachowujący jak stado dzikusów w przeciwieństwie do niektórych dzieci. Poza tym jeśli nie rozumiesz różnicy między knajpą czyli miejscem publicznym a prywatnym mieszaniem to Twój problem xD
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Haha. Czyli trafiony zatopiony. Nie próbuj kombinować. Biznes to jest biznes. A zniszczenia i dzieci to nie twój interes w tym wszystkim tylko ryzyko klienta. Jak spojrzysz szerzej na świat to niema ani jednej wypożyczalni aut która nie wypożyczy auta ludziom z dziećmi, nie masz noclegów na bookingu którzy nie wynajmą ludziom z dziećmi i tak dalej i tak dalej. Masz tylko obsranego Janusza z Grażyna co fartem mieszkanka
  • Odpowiedz
@Furiat: Ale Cie piecze ojej xD Dorobili się mieszkania i mogą mieć wymagania xD trzeba było się nie płodzić nie mając własnego konta, wtedy problemu by nie było, ale myślenie dla niektórych to już za wiele i później właśnie są takie wpisy i kwiki, bo dziecioroby żyją w przekonaniu, ze kogokolwiek obchodzi ich z-----a na własne życzenie sytuacja zyciowa i mieszkaniowa xD idzcie płakać do pisiorow, a ludzie z własnymi
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Ojej dałem ci jakieś tam analogie, jakiś warsztat do tego ze taka umowa jest wgl nielegalna, pokazałem jak robią profesjonaliści w branży w tym fundusze co maja po 1000 mieszkań na najem xD. Aby obronić swój gowno pogląd wymyśliłaś ze mnie czy nasz piecze. A więc jako osoba bezdzietna napisze tobie tak. Piszcie na olx co chcecie a prawo to prawo. Właściciel mieszkania niema prawa wejść do mieszkania które
  • Odpowiedz
@Furiat: Ja mowie o prywatnych osobach a nie firmach wynajmujących mieszkanie, ale Ty chyba nie jesteś zbyt lotny, żeby zrozumieć wpis. Zesrales się potężnie, beka, ze ludzi boli co inni robią ze SWOIM majątkiem xD kwik słychać aż tutaj xD nie wiem o co chodzi Tobie z tym wpisem z OLX itp. Masz jakiś wylew? Bo Twoje argumenty są totalnie z czapy xD ale to w sumie pokazuje z kim
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Zawsze mam bekę z amatorów i kasztanów w biznesie. I mało mnie obchodzi czy są to mieszkania na wynajem czy inna branża. Ponad podziałami i twoim okopanii na gowno pozycji ze mam ból d--y. Taki zapis jest nie do wyegzekwowania. Jak właściciel wejdzie niezapowiedziany do mieszkania aby nakryć najemcę xD to i tak max może wypowiedzieć umowę a najemca powiedzmy z dzieckiem zakłada sprawę za naruszenie miru domowego plus
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Ja sie skupiam na osobie która ma odemnie wynająć. Nie zadaje z-------h pytań tak samo jak nie wyobrażam sobie aby na rozmowie rekrutacyjnej pytać kobietę czy rucha sie i czy chce mieć dzieci xD. W obu przypadkach poziom leży na dnie. Ale ty nie lubisz dzieci wiec można gowno blok z płyty próbować wynająć ludziom bez dzieci. Albo takim co na rozmowę bez dzieci przyjdą. I nic z tym
  • Odpowiedz