Wpis z mikrobloga

Podoba mi się też koszt edukacji 0. Bo wiadomo, przemęczyć się na zarządzaniu na trójach to dokładnie taki sam wkład czasu pracy w swoją edukację co studia medyczne i potem rezydentura xDDDD
  • Odpowiedz
@Strahl: Ale w Polsce jest fajnie, nie musisz płacić za księgową, większość społeczeństwa chętnie wyliczy Twoje dochody, zwłaszcza z prywatnej działalności. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skoro studia są za darmo i bycie lekarzem jest takie super to czemu po prostu nie pójdziecie na te studia i skończycie p-------ć? Ktoś wam zabrania?


@Radosnyfacet2: @Radosnyfacet2: odpowiadam: bo są debilami, którzy na żadnych studiach nie byli i prawdopodobnie zdanie matury było dla nich trudne, o ile w ogóle do niej podchodzili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ten sam poziom debilizmu, co uważanie,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Koniec_Imprezy: I tak ci zaraz jakiś wykopek-rezydent z bólem d--y napisze jakim to zbawcą świata nie jest i ile to nie poświęcił czasu na edukację a potem świadczył usługi pełnoprawnego lekarza za pół darmo. O tym, co się dzieje po rezydenturze oczywiście już nikt nie pisze. Słyszał ktoś ostatnio o protestach rezydentów...? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ból d--y był tylko o to, że przyjeżdżają lekarze ze
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
skoro studia są za darmo i bycie lekarzem jest takie super to czemu po prostu nie pójdziecie na te studia i skończycie p-------ć? Ktoś wam zabrania?


@Radosnyfacet2: P---------e typu "i ty możesz zostać programistą". Skoro możesz pracować w dowolnym kraju na świecie, to czemu narzekasz na zarobki w Polsce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 11
@Koniec_Imprezy moja partnerka jest lekarzem. Z--------a po 10 godzin dziennie plus dyżury świątek piątek, dodatkowo specjalizacje, kursy, czy wykłady. Jest skrajnie zmęczona i czasem mi głupio, że ja po etacie sobie wracam do mieszkanka o 16 na wyjebce. Dlatego zwyczajnie mnie śmieszy ten hejt na medyków, bo kto to widzioł, receptę wypisze i wielkie mi halo i o piniondze woła.
  • Odpowiedz
@Koniec_Imprezy: na prostaków takie proste liczby i przekazy działają. Biedak widzi cyfry które może osiągnąć jedynie wygrywając w totolotka to nie musi myśleć więcej może już po prostu nienawidzić.
  • Odpowiedz
@A_R_P: najbardziej bawi, że rozlicza się lekarzy bo ich studia były BEZPŁATNE, ale już takich Kevinków i Dżesik, którzy idę na gunwo kierunki, żeby przedłużyć sobie dzieciństwo już nie. Na ich "edukację" już kasy nie szkoda
  • Odpowiedz
@Koniec_Imprezy: dane trochę przekłamane XD
Ale k---a teksty że lekarze mało zarabiają włóżcie ze między książki z fantastyką. Jak ktoś nie zna nikogo kto pracuje w szpitalach itp to może w to wierzyć. To że lekarz z--------a po tyle godzin to jego wola bo ma w c--j placone za to a dwa że dodajcie sobie zarobki z prywatnych klinik. Mówię tu o lekarzach specjalistach a nie o interniscie w Medicoverze
  • Odpowiedz