Wpis z mikrobloga

  • 0
@Sefton: przecież wyrazić opinie mogę… a swoją drogą szkoda że nie powie o swoich fetyszach było by to o wiele ciekawsze niż te kościoły co pokazuje
  • Odpowiedz
  • 0
@wuadek: tak? Mój dziadek w tym wieku na wojnie był. 24 latek to nie dzieciak. Inni mają rodziny i dwójkę dzieci. Więc imię nazwisko i wiek wskazuje na mężczyznę
  • Odpowiedz
@Dzikamery: a idioci dalej wierzą że on gdzieś pracuje, gość bez żadnego doświadczenia co może robić w UK( ͡° ͜ʖ ͡°) z Sabaka pewnie ta religijna sektę rozkręcają za nocleg i miskę zupy
  • Odpowiedz
@Sefton: Dokładnie. Mam 33 lata. Więc i moje dzieciństwo przypadło na największą falę Pokemonów. Anime na Polsacie, Pokemon Film pierwszy w kinie xD, Tazosy, naklejki po rogalikach,, nakrętki po napojach, nawet pazłotka po jogurtach. Wszystko zbierałem z tematyką pokemonów. I przyszły czasy kiedy odkryło się emulatory gameboya i zagrywało się nocki Pokemon Red, Silver, Fire red, sapphire. I też mnie nie dziwi fakt, że przy jakiejś imprezie z rówieśnikami zawsze
  • Odpowiedz
@Dzikamery: A ja znam masę 40 latków dla których codzienność to oczekiwanie na nowe gry z nintedo itd. Mają domy, pracę, nie mają dzieci, bo są za młodzi. Sami uważają się za nastolatków. No i co im zrobisz?
  • Odpowiedz
@Sefton: przecież wyrazić opinie mogę… a swoją drogą szkoda że nie powie o swoich fetyszach było by to o wiele ciekawsze niż te kościoły co pokazuje


@Dzikamery: A czy ja Ci bronie? Nawet jakbym mógł to po co?
  • Odpowiedz
@Dzikamery:

tak? Mój dziadek w tym wieku na wojnie był. 24 latek to nie dzieciak. Inni mają rodziny i dwójkę dzieci. Więc imię nazwisko i wiek wskazuje na mężczyznę


Najlepszy argument a wiesz, że prawie 1000 lat temu nastolatkowie chodzili na krucjatę? Zluzuj majty i ogarnij, że każdy może robić co chce, bo nie mamy okresu wojny. Równie dobrze można całe życie być samotnym grając w gierki.

Ja sobie kupuje
  • Odpowiedz
@Dzikamery: dzikamery nie porównuj nas prawdziwych mężczyzn, zaradnych, dobrze zarabiających, pozdrozujacych i mających perspektywy do jakiś meneli i ich beta potomkow.
  • Odpowiedz
a idioci dalej wierzą że on gdzieś pracuje, gość bez żadnego doświadczenia co może robić w UK


@heniu-jestem: Po pierwsze uk to nie Polska. Tutaj możesz objąć stanowisko kierownicze mając wykształcenie podstawowe.
Po drugie szerloku wytłumacz skoro Filip pracy nie ma skąd ma kasę na bytowanie w UK?
Benefity? Za krótko jest by dostać jakiś socjal. Trzeba wypracować przynajmniej kwartał.
- Na Benefitach Filip miałby głodowe życie nie utrzymałby się - Patrz depresyjnego Jarka na wegetacji któremu otwarcie nie chce się pracować
  • Odpowiedz