Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór wszystkim. Dzisiaj zostałem opiekunem małego kotka. Około godziny 16 przybłąkał się kotek, a raczej kotka, zdjęcie poniżej. I teraz leży obok mnie na kanapie i mruczy. To co zrobiłem to zapewniłem jej jedzenie, zrobiłem w łazience prowizoryczną kuwetę. Koleżanka dodała posta na lokalną grupę fejsbukową, czy ktoś nie szuka kotka.
#koty #norwegia
padzi - Dobry wieczór wszystkim. Dzisiaj zostałem opiekunem małego kotka. Około godzi...

źródło: 20240927_191203

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@padzi: Na Twoim miejscu zabrałbym kitku do veta. Przede wszystkich trzeba sprawdzić, czy kitku był zachipowany. Jeśli nie, to i tak standardowy przegląd trzeba było zrobić.

Koty to czasem straszne nicponie i czasem potrafią znaleźć sobie alternatywnego opiekuna. Na reddicie kiedyś była historia jak kitku wrócił do domu po półroku, 1 kg grubszy.
  • Odpowiedz
  • 3
@groman43: Zobaczę czy ktoś się zgłosi. Kot jest młody więc pewnie z okolicy. Najwyżej w lokalnym sklepie wywieszę ulotkę/informację. Może ktoś się zgłosi.
  • Odpowiedz
  • 2
@paulka07: Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie. Raczej posiadanie psa albo kota to odpowiedzialność, a ja nie mam warunków, tzn wynajmuję mieszkanie.
  • Odpowiedz