Wpis z mikrobloga

@Zielony_Ogr: No ale ten artykuł to napisał jakiś randomowy dziennikarzyk z Onetu, to co chcesz od zielonych. Ja tam Microsoft szanuję, przynajmniej są konsekwentni - pokazali to co będzie miało premierę w ciągu 12 miesięcy, w tym skupili się na samych gameplayach, a nie cinematicach z dupy. Nie zapowiadali gry w fazie pre-produkcji, która nie ma nawet daty premiery bo planowana jest na 2025 rok. To, że same gry subiektywnie dla
@Roniq: Ten artykuł jest takim samym problemem, jak artykuł na ppe, że ta konferencja była największą wpadką Microsoftu od dekady. To dosłownie 2 strony tego samego problemu.
Jedyne w czym jest konsekwentny Phil Spencer to w laniu wody


@Kiedys_Mialem_Fejm: No ale co, dziwisz się, że promują swoje pokazy? Co mają mówić, że "no będzie wiecie sami jak, nie za ciekawie" ? XD Widzę któryś raz ten zrzut ekranu co podesłałeś i wiadomo "beka", ale z drugiej strony to w tym okresie Microsoft na prawdę z roku na rok był coraz lepszy bo wychodzili z całkowitego gówna w jakim
@janushek: Oj no kiedyś byli gorsi to już im to wspominajmy mówiąc nawet w kontekście tegorocznego pokazu bo ma to na prawdę wielki sens..

Ogólnie istnieje szansa, że teraz w branży zacznie panować taka moda, że zaczną prezentować to co mają do pokazania czyli gameplaye i gry, które wyjdą w realistycznym przedziale czasu. Bo to samo zrobiło Sony w ostatnim State of Play gdzie były w zasadzie same gameplaye, a jakieś
zaczną prezentować to co mają do pokazania czyli gameplaye i gry, które wyjdą w realistycznym przedziale czasu


@yeradd: twierdzisz tak na podstawie show Microsoftu, który bez kupienia sobie Bethesdy i gierek Obsidiana nie miałby co pokazać?
Bez tego by mówili o Halo 8 i Fable Remake 2, lol

Schreier twierdzi, że coraz więcej gier będzie zapowiadanych na x lat w przód czego przykładem mają być ostatnie zapowiedzi nowej Mafii, GTA czy
twierdzisz tak na podstawie show Microsoftu, który bez kupienia sobie Bethesdy i gierek Obsidiana nie miałby co pokazać?


@janushek: To jest #!$%@? zarzut, że kupili studia, dzięki czemu lepiej wspierają swoją konsole? No #!$%@?, jak oni śmieli, mogliby wejść na wykop i powiedzieć że już nie robią konsol, bo wykopki wolą PS, więc #!$%@?ą tego swojego xboxa

#!$%@? niesamowici są fanboje xD
więc #!$%@?ą tego swojego xboxa


@justkilling: ale ogólnie tak jest, #!$%@?ą bo bardziej im zależy żeby Game Pass był dostępny dla jak największej liczby osób - dlatego od dawna jest na PC, dlatego bawią się w cloud i streaming, dlatego GP będzie w telewizorach Samsunga.
Microsoft dzięki temu jako pierwszy będzie mógł przestać robić nowe konsole i nie, nie mówię że to będzie już przy następnej generacji ale zrobili sobie pod
@janushek: Abstrakcyjna była ta część twojego komentarza i ją też zacytowałem, więc nie wiem jak dokładny cytat miałby być wkładaniem w usta czegoś czego nie powiedziałeś xD To o pastelowych indykach też było o tyle zabawne, że dobrze wiemy jak po premierze PS było wychwalane demo technologiczne padów, dla niepoznaki nazwane grą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy pokaz był słaby? Tak. Ale w sumie wolę słaby pokaz
twierdzisz tak na podstawie show Microsoftu, który bez kupienia sobie Bethesdy i gierek Obsidiana nie miałby co pokazać?


@janushek: Nie - znaczy nie tylko. Początkowo zwróciło to moją uwagę przy okazji ostatniego State of Play, gdzie też pokazywali same gameplaye (oprócz wspomnianego przeze mnie parusekundowego cinematica z kotem z gry Stray) i co trzeba przyznać nawet tego nie hypowali tak jak to robił Spencer przed prezentacją Xboxa. No i słowa Spencera,