Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

widzę że portal ze śmiesznymi obrazkami zaczyna bycr portalem ze śmiesznymi #!$%@?.


@rmk93: Obrażasz kogoś tylko dlatego bo zamierza używać gadżetu Erotycznego przeznaczonego do Masturbacji? Ciekawość czy jakąś kobietę też byś określił _po***em_ bo używa Dilda.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Warto. Miałem już dwie w ciągu 6 lat. Tysiąc razy lepsze niż jakakolwiek forma masturbacji. A schowasz sobie do szafy albo do kartonu po butach. Jedyne co upierdliwe to mycie za każdym razem.
PS. Jaki to sklep? Bo coś chyba tanio. Może być fejk, ja ściągałem z oficjalnego ze stanów.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Tylko się nie zniechęcaj jak na początku będzie słabo, ja tak miałem. Użyłem dwa razy i na pół roku rzuciłem w kąt. Ale klucz to ciągle używać i przyzwyczaić naganiacza do innego feelingu niż ręka. A później orgazmy są tysiąc razy bardziej intensywne niż ręką.
  • Odpowiedz
nie bylbys w stanie wstrzymac reakcji twojego penisa na bodzcie ¯_(ツ)_/¯. Mozesz sie zapierac rekami i nogami, ale organizm dziala jak dziala. Wiesz, jestesmy zwierzatkami i takie sprawy


@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Można długo rozmawiać. Np w toksycznych związkach faceci mogą mieć problemy z erekacją mimo że ich wcześniej nie mięli i laska może na Ciebie siadać robić cuda z #!$%@? i nic nie będzie. Mimo że np na początku mało spodni nie rozerwał.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: raczej zmarnowany hajs. Kiedyś w ramach śmiesznego prezentu urodzinowego dostałem takie cudo. To wiadomo, że były testy. Przyjemne, nie powiem ale mycie tego itd to gra niewarta świeczki xD No chyba że technologia sztucznych cip poszła tak do przodu, że teraz jest lepiej :D
  • Odpowiedz