Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Megawonsz_dziewienc mam stoye destroye. (czyli prawdopodobnie ta najbardziej intensywna) Jest fajnie, ale po recenzjach spodziewałem się czegoś bardziej WOW. Nie mniej jednak fajnie mieć. Jak jest dobrze rozgrzana to można się nakrecic. Generalnke polecam wpuścić do niej cieplej wody, albo zamoczyc ja na jakiś czas w cieplej wodzie a żeby przypominała temperatura prawdziwą pochwę. Ale cała otoczka z tym myciem itd powoduje ze jednak często wolę na szybko z ręcznego skorzystać
@Megawonsz_dziewienc: Warto. Miałem już dwie w ciągu 6 lat. Tysiąc razy lepsze niż jakakolwiek forma masturbacji. A schowasz sobie do szafy albo do kartonu po butach. Jedyne co upierdliwe to mycie za każdym razem.
PS. Jaki to sklep? Bo coś chyba tanio. Może być fejk, ja ściągałem z oficjalnego ze stanów.
@Megawonsz_dziewienc: Tylko się nie zniechęcaj jak na początku będzie słabo, ja tak miałem. Użyłem dwa razy i na pół roku rzuciłem w kąt. Ale klucz to ciągle używać i przyzwyczaić naganiacza do innego feelingu niż ręka. A później orgazmy są tysiąc razy bardziej intensywne niż ręką.