Wpis z mikrobloga

Jeździ ktoś z Was w plecaku na #motocykle ? Zależy mi na jakimś plecaku, ważne aby miał około 15-20 litrów, spinany pasek na klatkę piersiową i zmieścił się asortyment na jeden dzień tzw. jakaś bielizna, spodenki, koszulka i kilka mniejszych gratów. Te wszystkie 'motocyklowe' mają cenę mocno wygórowaną. Ten tani z XLMOTO za 60 zł ma ktoś może? #plecak
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lukasz67: Mam 3 sezony ten zxlmoto, jeżdżę w kombi z garbem i jest okej. Spakowałem się spokojnie do niego na 1 noc. Fakt, że jak go upchasz to garb nie będzie się miał jak schować. No i jak wrzucisz coś twardego to czasami czuć na plecach. Za te 5-6 dych myślę że jest całkiem spoko.
  • Odpowiedz
@lukasz67: Tu moja recenzja plecaka xlmoto
plecak jest wart tyle ile kosztuje czyli 50zl. Wyglada na dużo droższego ale jego największym minusem jest budowa tj skupienie na jego zewnętrznej części a nie na wewnętrznej która dotyka pleców a to przecież nasz odbiór jest najważniejszy a nie jak go tam powietrze opina bo spójrzmy prawdzie w oczy nikt nie będzie nim jeździł pochylony 3 paki na mistrzostwach świata żeby walczyć o
  • Odpowiedz