Wpis z mikrobloga

Jest nowy zDziś i jest aplikacja do wyceny klasyków !!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pięć lat marudziliście mi, że to i tam było nie tak, to teraz proszę: www.zdzis.com
Zrobione na cacy.
Strona jest sprzężona z bazą danych, którą zasila każda aukcja, wrzucona przeze mnie do raportów przez ostatnie 5 lat. Czyli ~27 000 samochodów.
Aby mieć pełen dostęp do apki trzeba mieć konto premium, ono zwykle jest płatne, ale teraz na kod: MikrozDziś dostajecie miesięczną premkę gratis - na zapoznanie się z tematem.
Większość z Was zna moje raportu od lat, liczę więc na sensowny feedback.
#zdzismoto #motoryzacja #samochody #gielda #biznes #inwestycje #pieniadze #rozdajo

Jakby były pytania to jestem do dyspozycji.
DROZD - Jest nowy zDziś i jest aplikacja do wyceny klasyków !!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pięć lat...

źródło: comment_1655145781menAdkQjYD7G8IOoYdvM6r.jpg

Pobierz
  • 8
@D_R_O_Z_D: super progres, stara strona miała jakiś klimat (szczególnie przycisk "startujący stronę", posklejane jako tako ale dało się korzystać) ale wygląda to wreszcie współcześnie. Kibicuje od dawna (w sumie od czasu SAAB 99), zawsze wykopię i tak jak wyżej twoja konsekwencja w projekcie jest kluczowa. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adhonores: To dość skomplikowane. Bazuję oczywiście na opisie aukcji. Jeśli w opisie nie ma mowy o lakierze wtedy taki samochód dostaje odpowiednią kategorię. Jeśli użytkownik pokrętnie napisze, że samochód jest np. "w oryginalnym lakierze", albo "cały zachowany w oryginale", wtedy również dostaje odpowiednią kategorię. Jeśli np. w opisie jest: "cały samochód posiada fabryczną powłokę lakierniczą" wtedy takie samochód dostaje jeszcze inną kategorię :)
Na podstawie doświadczenia w oględzinach nadałem wagę poszczególnym