Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nienawidzę swojej matki. Oglądałem sobie dzisiaj mecz siatkówki Polska-Bułgaria i sprawdzałem na telefonie wzrost tych siatkarzy. Niektórzy jakieś 205 cm, ale znaleźli się też manleci 198 cm. Ja mam 204 cm wzrostu, więc jestem dość duży. Pewnie gdybym trenował to byłbym teraz takim znanym i dobrze opłacanym siatkarzem albo koszykarzem, ale moja głupia mamusia nie wysłała mnie na zajęcia z siatkówki tylko wolała, żebym sobie poklikał w konkuter bezpiecznie w domku. Karmiła mnie czipsami i fastfoodami, więc sylwetki siatkarza to ja raczej nie mam. Ciężko mi się poruszać, bo jestem otyły. Mam zerową sprawność fizyczną. Smutno mi, że matka tak zaprzepaściła szanse, które dała mi natura. Mogłem osiągnąć wszystko, a nie osiągnąłem przez głupią matkę kompletnie nic. Gdyby była mądrzejsza to teraz bym był wysportowany i jeździłbym na mecze po całym świecie. Przez jej absurdalne decyzję natomiast siedzę kolejny rok neetując, leżąc na kanapie przed telewizorem i zajadając smutki. A normik i tak powie, że każdy jest kowalem swojego losu. Jak macie zjeb....ych rodziców to raczej możecie zapomnieć , że coś w życiu osiągniecie. #siatkowka #wzrost #rodzice #sport

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a5fe7a7d28b9000f81b8da
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
Nienawidzę swojej matki. Oglądałem sobie dzisiaj mecz siatkówki Polska-Bułgaria i sprawdzałem na telefonie wzrost tych siatkarzy. Niektórzy jakieś 205 cm, ale znaleźli się też manleci 198 cm. Ja mam 204 cm wzrostu, więc jestem dość duży.


@AnonimoweMirkoWyznania: wszyscy dobrze wiemy, że gówno byś był i zwalasz winę na swoje nieudacznictwo jedynie na innych, a nie na samego siebie.
Wiesz ilu moich znajomych chodziło grać w piłkę odkąd skończyli 8 lat? Cała
@AnonimoweMirkoWyznania Z perspektywy gościa który grywał rekreacyjnie w kosza i siatkówkę(głównie w basket) i posiadającego znajomych którzy próbowali wejść w te sporty na poważnie to powiem Ci że szansa na zrobienie kariery wynosi jakieś 1%. Duża część niedoszłych siatkarzy czy koszykarzy kończy z poważnymi urazami, koło 30 bywają wrakami człowieka z bogatą historią wszelakich kontuzji.

Z tym wzrostem gdybyś rzeczywiście był naprawdę dobry to zwróciliby na Ciebie uwagę, szkolenie i skauting siatkarzy(z
@AnonimoweMirkoWyznania:

- czy w swojej miejscowości (bliskiej okolicy z łatwym i szybkim dojazdem) miałeś klub siatkarski, szkołę o profilu sportowym/SMS, gdzie jest siatkówka, czy zwykłe przebijanie na wuefie?
- jak wypadałeś na wuefie w siatkówce, czy wyróżniałeś się?
- czy nadajesz się do siatkówki, masz zdrowie i predyspozycje, wzrost to za mało? łatwo sobie spiedzielić kolana czy kręgosłup
- czy nadajesz się do sportów zespołowych?
- czy jako małolat lubiłeś siatkówkę,