Wpis z mikrobloga

@Tibor: to prawda jeden nie żyje, a drugiego pewnie użyją w celach propagandowych i porzucą jak zepsutą zabawkę, a po kilku miesiącach znajdą go w mieszkaniu wiszącego na linie, ale to nic w porównaniu z zamordystyczną polityką klimatyczną, dwóm chłopom trzymających się za ręce i beztroskim spaleniem jointa w środku miasta po, którym idziesz sobie do sklepu i widzisz zapełnione półki produktami z różnych krajów, że aż nie wiesz co sobie
@gardzenarodowcami trochę odejdę od tematu z mema, ale ja to nie rozumiem jednego. Od jakiegoś czasu widzę podejście, że jak człowiek skrytykuje coś to dla wielu oznacza, że jest przeciwnikiem tego czegoś. Tak jak w tym memie, w #!$%@? mnie #!$%@? UE, bo założenia jakie towarzyszyły jej powstaniu nie mają nic wspólnego z obecną polityką. Gołym okiem widać, że UE jest głównie od #!$%@? populistycznych rzeczy. Do tego praktycznie rządzą dwa kraje
@uriel_ck: tzn ogólnie po części się zgadzam taka UE ma na prawdę wiele rzeczy do których można się przyczepić i takich, które mogą wydawać się absurdalne, ale czy bez stawiana sobię konkretnych celów możemy cokolwiek osiągnąć? jeżeli chodzi o energię to jestem zwolennikiem atomu , ale „zielona energia” jako support też ma jakiś tam sens, jeżeli chodzi o światopogląd to unia jest mi o wiele bliższa niż koncepcja państwa narodowego, które