Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: **ten wątek powinien się nazywać "hej, zastanawialiście się kiedyś jak to możliwe, że n*ziści doszli do władzy?" xD**
dziwić się Niemcom w XX wieku, jak tutaj duża część wykopków głosi przymusową sterylizację "patologii" (oczywiście dziwnym trafem ci którzy mają decydować o sterylizacji to oni, elita narodu polskiego, a nigdy o sobie samym nie myślą jako o "patologii"). dehumanizacja znienawidzonej grupy społecznej, przymusowa sterylizacja, ego tak wybujałe, że sami uważacie się
@Sandrinia: dla wszystkich którzy nie walczą o polepszenie swojej sytuacji (alkoholizm, narkotyki, przemoc domowa w wykonaniu danej osoby, bezdomność wieloletnia) stworzyłbym osobny kraj żeby żyli w takim maraźmie jak teraz bez pomocy z zewnątrz
@Sandrinia: boję się, że do mojego komentarza dorwie się jakiś moderator, chcę też zaznaczyć, że to nie wszystkie poglądy, bo wymieniam na szybko:
- eutanazja powinna być legalna
- należy abortować każdy "chory" (o ile mogę to tak nazwać) płód
- Uprzywilejowanie jakiejś religii w jakimkolwiek kraju jest #!$%@?, tak samo zabijanie czy popełnianie przestępstw bo dziadek w chmurach se tak wymyślił
- nacjonalizm jest patologią i mocne popieranie jej również
też tak uważam, lepiej żeby dziecko miało kochającą rodzinę jednopłciową, niż żeby gniło w domu dziecka.


@Sandrinia: A co lepsze - dom dziecka, czy kochająca rodzina zoofilna?
@Robert_Edwin_House: Filmy to nie życie. Wiele osób za wyrządzoną krzywdę najchętniej pozbyłaby się napastnika. Gdyby nie sądy i cywilizacja mielibyśmy mnóstwo samosądów. Przy tym poziomie w którym obecnie funkcjonujemy to co zaproponowałeś spotkałoby się ze sprzeciwem nie tylko kobiet. Każdy ma matkę, siostrę, córkę i w życiu by na to nie pozwolił. To by się bardzo często kończyło śmiercią lub okaleczeniem sprawcy. I tym co pisałam wcześniej.