Wpis z mikrobloga

@Sandrinia:

- losowa przemoc czasami jest rozwiązaniem

- konkordat powinno sie #!$%@?ć w kosmos, warunki renegocjować, a nieruchomości przekazane na jego podstawie zrewidować i w przypadku wałów z zaniżaniem wartości rekwirować na rzecz skarbu państwa, a urzędnik który to podklepał powinien odpowiadać za to swoim majątkiem do 10 lat przed przekazaniem.

- nie mam zamiaru chrzcić syna, jeśli bedzie chciał zrobi to sam, chce mu dać wybór.


- polonia powinna zostać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sandrinia:
- natura nie jest dobra. Więc nie ma nic złego w nawet najdalej posuniętej ingerencji w jej prawa
- ludzie GMO to będzie coś wspaniałego
- prawo głosu powinni mieć tylko Ci który podlegają powszechnej mobilizacji
- w związku w powyższym prawo wyborcze powinno być ograniczone od góry (do 60 lat)
- życie z renty ekonomicznej nie różni się w ogóle od życia z zasiłku
- nie istnieje coś takiego
@chrominancja: Tzn nie ukrywam,ale aż tak ostro każdemu z tego się nie zwierzam xD delikatnie to ujmuję,jeśli ktoś mnie meczy tematem.Ale ukrywam to,ze nienawidzę tych cholernych zdjęć i relacji z każdego dnia kaszojada,No bo co mam odpisac „wy*****laj z fotami gowniaka”?xD Zwłaszcza ze poza tym te osoby są w porzadku.Ale ogolem wieść jakaś tam się niesie,ze NIE PRZEPADAM za dziecmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sandrinia: Ludzie gloryfikujący jedzenie mięsa są obrzydliwi. Mam trochę na zasadzie: "fajnie, ale musicie się z tym obnosić?

Gatunek ludzki jest taki sam jak zwierzęta, jedyne co nas od nich odróżnia to bardziej skomplikowany system reakcji na bodźce.

99,99% ludzi to totalne debile, które nie myślą i nie są zdolne do refleksji czy też zmiany zdania.
@Ayutthaya: tak samo, #!$%@? mnie zbiorki na chore dzieci ale z innego powodu - mam z tematem osobiscie do czynienia i bardzo duza ilosc tych rodzicow jest w 100% zabezpieczona przez system i probuja wykorzystac chorobe dziecka. Widzialam kilka przypadkow gdzie zbierali na drogie lekarstwa albo terapie ktore albo nie istnieja, albo sa w 100% refundowane przez NFZ.