Wpis z mikrobloga

Ograniczony egoizm jest podstawą rozwoju jednostki, społeczności i kraju
Argument siły jest ważny i działa w dużej mierze przypadków
Mikroekologia (taka którą każdy może prowadzić) może dać nam lepszą przyszłość
Kontrolowany ale możliwy dostęp do broni dla obywatela jest ważnym czynnikiem bezpieczeństwa
Każdy dorosły powinien być w pełni odpowiedzialny za swoje wybory i ponosić ich konsekwencje
Kult bycia ofiarą jaki teraz wszędzie widać jest zły i prowadzi do nadużyć
Nikt nie powinien
Nie ma zmuszania kogokolwiek do czegokolwiek


@Sin-: No chyba, że trzeba zmusić mężczyzn do
- wojny
- płacenia na cudze dziecko
- płacenia pińcetplusów
- harowania na kobiece emerytury
Wtedy tak, to się uda i nikt nikomu noża nie wbija.

Jakbyś trafiła do Arabii Saudyjskiej to byś była wzorową żoną, posłuszną synową i z uśmiechem zmywała naczynia.
jeśli ktoś ma problemy z dendroseksualizmem uważając, że to zagraża rodzinom, czy że tego można sie nauczyć patrząc np na całującego brzózkę faceta, to jest poprostu #!$%@? głupi xD


@eltanol3000:
@Sandrinia: najbardziej kontrowersyjny u mnie jest chyba antynatalizm i pogląd, że nie ma nic złego w kazirodztwie. Przy czym często o tym mówię poza netem też xD
Jak czytam co napisał @Zgrywajac_twardziela to zgadzam się z eugeniką zarodkową, bo nie widzę problemu w aborcji, szczególnie na wczesnym etapie; eutanazją, zabieraniem dzieci, pozwoleniem na dzieci (obejmującym testy, kursy itp.)
@Zgrywajac_twardziela: > podatku progresywnego(to zwykłe bandyctwo moim zdaniem) xD

@Zgrywajac_twardziela: Nie wiem jak ci to wyjaśnić bez obrażania... więc sory jak zabrzmię jakbym cię atakował ale inaczej nie umiem.

Bandyctwo to jest #!$%@? wtedy jak ktoś kto zarabia miliony ma takie wpływy że nie tylko płaci taki sam podatek ale jeszcze go będzie unikał zmniejszał itd. A mając tyle hajsu może robić co chce a im hajsu więcej tym ciężej
@Sin-: większość podświadomie chciałaby takiego układu, zobacz ile kobiet ogląda Greya, 365 dni czy Tureckie romansidła, może nawet i ty, mogłaś odpisać na różne kontrowersje ale zdecydowałaś się akurat skomentować tą, natury nie oszukasz.

Hitler i reszta nazistów miał rację co do słowian. Dlaczego? Żydzi byli faktycznie zaradni i robili konkurencję. Ale my z kolei to się tylko na niewolników nadawaliśmy i nadajemy, z czego z resztą taki PiS korzysta jak widać tylko boi się bezpośrednio przyznać.


@ruda_stuleja: O, to dobrze się składa. Ja w drzewie genealogicznym mam germańskich przodków, więc prawdopodobnie jestem mniej słowiański niż Ty. Wracając do meritum to przydałby mi się niewolnik,
Jakie są Wasze najbardziej kontrowersyjne poglądy? Takie, o których potraficie napisać na mirko, ale na żywo wolicie o nich nie mówić?


@Sandrinia: Ja np. jestem rasistą, ale to też nie jest tak, że jakoś szczególnie obawiam się o tym mówić na żywo. W Polsce raczej nie ma za dużo mniejszości etnicznych, więc to nie tak że muszę się jakoś szczególnie obawiać ataku oburzonej małpy.
@eltanol3000: Ja rozumiem, że ktoś mówi "Chłop i baba to normalne, wszystko inne nie". OK - ma prawo do swoich poglądów. Rozumiem jak ktoś jest tolerancyjny i wszystkie mniejszości seksualne uznaje (oczywiście poza tymi krzywdzącymi innych - pedofile (a przynajmniej ten niewielki odsetek), gwałciciele) - to też logiczne - każdy ma prawo robić co mu sie podoba. Uznaję też argument, że nie nalezy się z tym obnosić, robić tego w miejscach
@Sandrinia: Z innych, to będąc niewierzącym w boga cieszę się że większość jest wierząca, bo wydaje się że religijność jest dobrą zaporą dla jeszcze głupszych zapędów radykalnej lewicy. Tylko że znowu to nie tak że jakoś obawiam się o tym publicznie mówić.
@7160: Ciekawe co się dzieje z kobietami w tej Arabii po 20 roku życia że taki rozstrzał mają od x lat jeśli chodzi o płeć co? Ja Ci powiem co. Spier*** lub odbierają sobie życie. Nie ma czegoś takiego jak całkowite posłuszeństwo. Nawet niewolnicy bardzo często wybierali się na drugi świat lub ratowali ucieczką.
Ten system nie działa i nigdy nie zadziała.

@Robert_Edwin_House: Ale Ty jesteś szurnięty naprawdę. Nadal nie
Sin- - @7160: Ciekawe co się dzieje z kobietami w tej Arabii po 20 roku życia że taki...

źródło: comment_1654712920QBP7e0t2HwUnspNe8VCl7B.jpg

Pobierz