Wpis z mikrobloga

nie działa i nigdy nie zadziała.


@Sin-: A teraz poszukaj wykresu z "niewolniczą" Arabią i równouprawnioną Europą.

Powiesz "inne warónki majo!!!" To poszukaj dzietnosci muzułmanek we Francji i dzietności rodowitych Francuzek.

I nie rozumiesz tego wykresu. Nie chodzi o to, że w ogóle, w historii, na przestrzeni np 10 lat jest tam mniej 20 paro latek. Ten wykres dotyczy jakiejś jednej chwili. Np 20 lat temu poddano aborcji (postnatalnej) - a
Nie rozumiem tylko hipokrytów, którym media wmówiły, że jedno zboczenie jest fajoskie, ale inne to beee. I żaden taki nie potrafi nawet podać argumentu czym to jedno zboczenie różni się od innych.


@7160: ale co ty do mnie mówisz wogole? xD

typie, jeśli ktoś uważa, że seksualność jest jak proszek do prania, że dzięki reklamom to kupi i widząc film czy zdjęcie gdzie całuje sie dwóch typów, czy dwie laski, uważa
@Sandrinia: gdyby nie ruch robotniczy i związkowy, partie socjalistyczne, to żylibyśmy dalej w feudalizmie. I że najszybszy wzrost gospodarczy możliwy jest przy interwencjonizmie państwowym (keynesizm).
Ale gwałty istnieją i kobiety o nich marzą.


@7160
Dla mnie to powinieneś leczyć się psychiatrycznie. Już bardziej dosadnie tego nie można napisać.
Zresztą to jest żałosne tłumaczenie pseudo faceta który nie rozróżnia fikcji od rzeczywistości. Jeszcze pisze do mnie (do kobiety) takie rzeczy. Znawca kobiet się znalazł no. Marzenia erotyczne jakieś części osób porównuje z prawdziwym gwałtem - no co trzeba mieć w głowie to ja nie wiem: pustkę.

I szukałam
Sin- - >Ale gwałty istnieją i kobiety o nich marzą.

@7160 
Dla mnie to powinieneś...

źródło: comment_16547145085F09eFY4kGM9xfJ1bSS7GX.jpg

Pobierz
@8c7b: Zabolało? To teraz idź na zakupy, zapłać ładnie podatki, żeby było jak kościół utrzymać i poczekaj do wyborów zobaczyć czym jeszcze Ci partia wstających z kolan dzień umili.

Ja wiem, że to smutne, ale jak się nad tym głębiej zastanowisz to po prostu coś w tym jest i nie ma jak tego wyprzeć. Przeciętny polak nadaje się na prostego niewolnika. Z resztą memy o Januszu to takie nowoczesne potwierdzenie tej
@Sandrinia: Uważam, że:
- pary homo powinny móc normalnie się hajtać i adoptować dzieci
- marihunanen i prostytucja legalna
- zastanawiam się, że głosować nie powinno się tylko do pewnego wieku
- eutanazja legalna (wiadomo, zapewne na jakichś warunkach)
- sprzedaż zwierząt w zoologach zakazana
- mniej mięsa na rynku, dobrej jakości i lepszy byt zwierząt- droższe w konsekwencji i to jest ok
- strefy child free są ok
- nie
: posiadanie dzieci powinno być licencjonowane, jakieś sprawdzenie czy jesteś w stanie zapewnić godny byt dziecku i czy nadajesz się na rodzica


@laki1: wtedy mocno by spadła dzietnośc i nie mialbys emerytury
do mnie (do kobiety)


@Sin-: Ale wiesz, ze nie każda taka jest? Bo są różne.

Marzenia erotyczne


@Sin-: Marzą o PRAWDZIWYM gwałcie.

2.2


@Sin-: Ale Francuzek to się nie wstawiło? Podpowiem - 1,2

my takiego spadku


@Sin-: Nie mówimy o spadku. Spadek jest skutkiem rozwoju cywilizacji. Mówimy o dzietności, która tam jest (wg tego co piszesz) DWUKROTNIE wyższa niż w PL. U muzułmanek we Francji to pewnie będzie
@Sandrinia: Mnie #!$%@? zle zaparkowane auta i uwazam, ze jedynym skutecznym sposobem bylo by publiczne wieszanie multirecydiwistow w tym zakresie na rynku z tabliczka w stylu "wielokrotnie zastawilem swoim zlomem caly chodnik" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kontrowersyjne w Polsce?
*chyba, że aborcja jest moralnie lepsza od zabicia zwierzęcia, bo ono cierpi i się boi.

*małżeństwa homoseksualne powinny być dozwolone, religia bez jakiegokolwiek wsparcia finansowego z pieniędzy publicznych. Jak ktoś chce to niech przekaże na nią swój 1% podatku.

ogólnie kontrowersyjne.
*występowanie strzelani w szkołach w USA jest akceptowalną ceną za łatwy dostęp do broni dla obywateli.
*kuzyn/kuzynka to nie 'rodzina' i nie ma powodów moralnych/obyczajowych aby nie wejść
Zabolało?


@ruda_stuleja: Co miało zaboleć? Wysrywy rudej stulejki XD? Może ciebie by takie coś zabolało, więc myślisz że inni funkcjonują podobnie i także przejmują się opiniami kogoś tam w internecie?

To teraz idź na zakupy, zapłać ładnie podatki, żeby było jak kościół utrzymać i poczekaj do wyborów zobaczyć czym jeszcze Ci partia wstających z kolan dzień umili.


Jeżeli mieszkasz w Polsce i nie mieszkasz już z mamą, to pewnie robisz tak