Wpis z mikrobloga

Hej.
Godzina dość nie typowa bo i zdazenie nie typowe.
Właśnie chcieli mi ukraść 9 uli , zdążyłem dojechać jak 4 były już w drodze, zatrzymałem typa.
Policja oczywiście nie przyjechała....prosze przyjechać zrobić zgłoszenie-zajebista rada #!$%@?.
Ule typowi odebrane, ale #!$%@?ł.
Mam numer rejestracyjny i wlotki do uli jego produkcji których użył do zablokowania pszczół (może jakiejś odciski)
Czuje dobrze i źle jednocześnie.
#!$%@? naród.
#pasieka
#miodmiod
#pszczelarstwo
#pszczoly
#zlodzieje
#kradziez
#rolnictwo
paincreator - Hej. 
Godzina dość nie typowa bo i zdazenie nie typowe.
Właśnie chcieli...

źródło: comment_1654649654EY5sgYTrvxVmaQ4aZmB1Xu.jpg

Pobierz
  • 201
  • Odpowiedz
@paincreator: kup sobie klamkę jakąś mordko, bo dobry wariat jesteś, odważny, ale w razie jakby frajer ze sprzętem z auta wysiadł to straciłbyś argumenty w jednej chwili niestety.
Przezorny zawsze pod sprzętem
z fartem
  • Odpowiedz
@szpongiel: szermierka to dla dzieci dobra jest, w realnym życiu nie ma miejsca na taką błazenadę, napisałem szczerze, jak uważam i jak bym ja postąpił.
Z fartem.
  • Odpowiedz
kup sobie klamkę jakąś mordko, bo dobry wariat jesteś


bawienie się w półśrodki to nie dla mnie

z fartem

zrobiłym trwały uszczerbek na zdrowiu dla takiej osoby


Z kim ja tu siedzę xD
  • Odpowiedz
@paincreator: Dawaj co tam tylko masz na gagatka, zdjęcie mordy, rejestracji, co tylko da się wrzucić na grupy pszczelarskie. Takim pajacom to się powinno takie larmo robić żeby się bali wyjść z domu i wejść do internetu.
  • Odpowiedz
@Roman_: ja sobą jestem mordko i czy to Tobie się podoba czy nie, to takie osoby jednak żyją w społeczeństwie, nie rozumiem też dlaczego jakoś negatywnie to postrzegasz, jeżeli nie zamierzasz mnie okradać, czy robić jakiejs krzywydy to nie masz czego się obawiać.
Z fartem.
  • Odpowiedz