Wpis z mikrobloga

Hej.
Godzina dość nie typowa bo i zdazenie nie typowe.
Właśnie chcieli mi ukraść 9 uli , zdążyłem dojechać jak 4 były już w drodze, zatrzymałem typa.
Policja oczywiście nie przyjechała....prosze przyjechać zrobić zgłoszenie-zajebista rada #!$%@?.
Ule typowi odebrane, ale #!$%@?ł.
Mam numer rejestracyjny i wlotki do uli jego produkcji których użył do zablokowania pszczół (może jakiejś odciski)
Czuje dobrze i źle jednocześnie.
#!$%@? naród.
#pasieka
#miodmiod
#pszczelarstwo
#pszczoly
#zlodzieje
#kradziez
#rolnictwo
paincreator - Hej. 
Godzina dość nie typowa bo i zdazenie nie typowe.
Właśnie chcieli...

źródło: comment_1654649654EY5sgYTrvxVmaQ4aZmB1Xu.jpg

Pobierz
  • 201
  • Odpowiedz
  • 65
@chuckd @ahaw
Kradną,
Jeden ul sam sprzęt w moim przypadku to około 900 zł.rodzina pszczela 500 , w każdym było po 25 kg akacji czyli 1000 zł, i ewentualne zyski z późniejszych pożytków w reszcie kolejne 1000zl, więc gdyby to zabrali byłbym lekko 30k w plecy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@paincreator: Skąd jesteś, gdzie takie #!$%@? krążą? Ciekaw jestem jak taka akcja wygląda, jeden gościu raczej tego nie ogarnie, na normalną przyczepkę ładowali?
Na przyszłość myślę, że najlepszą opcją byłoby przeczekanie aż wezmą kilka, zawiozą do miejsca docelowego i wtedy ładnie ich przywitać z policją. Trzymaj się byku!
  • Odpowiedz
  • 15
@panazuhafada Renowke mieli chyba master taki na kampera przerobiony bo kanapa była z tyłu .Wystarczy jedna osoba ,w dwie to już luz. Ul waży koło 50kg.
Najlepiej było by przeczekać ale nerwy wzięły górę a wspólnik miał do mnie 30km.Wiec reagowałem.
Okolice Łodzi.
  • Odpowiedz
@paincreator: Nie mieści mi się to w głowie, że policja poinformowana o dziejącej się w realnym czasie kradzieży nic nie zrobili, współczuje.
  • Odpowiedz