Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Wczoraj się tu żaliłam, że nie mam z kim iść na wesele do koleżanki, a teraz tak sobie myślę, że może to i lepiej, jak będę się niekomfortowo czuła to się zmyję szybciej i tyle. Albo porobię za taksę dla przyjaciół.
W jednej chwili czuję się jak przegryw, bo nie mam nawet żadnego kolegi, którego mogłabym zaprosić, a potem mi się odmienia i myślę sobie, że przecież nie muszę mieć partnera, mogę się bawić wśród znajomych.
#gownowpis #problemyrozowychpaskow #wesele
  • 23
@Atinay jak był okres kiedy, u mnie w rodzinie były wesela, brałem koleżankę z liceum... Nie miałem czasu na jakieś związki wtedy bo wolałem chlac i imprezować z kolegami .... A kuzyn ostatnio się mnie pytał co z tą dziewczyną co byłem na weselu u niego - jakieś 11 lat temu xD haha
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ulyssenardin_zegarek: nie chcę iść z jakimś randomem, wolę już iść sama. Na szczęście większość gości będzie mi obca i będą sobie mogli gadać ile wlezie, nie będę się tym przejmować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justypl: dzięki <3 państwo młodzi oczywiście dowiedzą się w terminie, moje nieszczęście nie wpłynie na ich wielki dzień, nie chciałabym nikomu dokładać kłopotów
Wczoraj się tu żaliłam, że nie mam z kim iść na wesele do koleżanki, a teraz tak sobie myślę, że może to i lepiej, jak będę się niekomfortowo czuła to się zmyję szybciej i tyle. Albo porobię za taksę dla przyjaciół.


@Atinay: Dobra nie pajacuj. Może będzie inny singiel na weselu i dzięki temu że też będziesz sama, to kogoś poznasz :p
Nie ma nic głupszego niz singiel, który zabiera przypadkową