Wpis z mikrobloga

Poszedłem dzisiaj na Pocztę Polską. Przy odbieraniu paczki, moją uwagę przykuł papierowy magazyn na wystawce. Pośród przepisów siostry Leokadii, poradnika taktycznego siostry Panzerfaustyny i skórzanych (bankowo) portfeli wisiał ON.

Magazyn "SAM SOBIE LEKARZ". Po zapoznaniu się z treścią okładki, nie mogłem tego nie kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4 złote to uczciwa cena za 33 strony szurstwa i niebezpiecznych porad. Zapraszam do lektury ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#medycyna #zdrowie #pocztapolska #czytajzwykopem
JesterHead_ - Poszedłem dzisiaj na Pocztę Polską. Przy odbieraniu paczki, moją uwagę ...

źródło: comment_1654603137vj4Uf59dg8wo0RMX8TO3w5.jpg

Pobierz
  • 38
Zaczynamy od oceny paznokci.
Proszę zwrócić uwagę na bardzo precyzyjny język medyczny i zwroty takie jak "nie wszystko jest w porządku", "niezbilansowana dieta", "problemy w okrężnicy".

No to jak zwrócimy uwagę, to wszystko będzie JAK RENKOM ODJOŁ. Dziękuje pan pismak

JesterHead_ - Zaczynamy od oceny paznokci.
Proszę zwrócić uwagę na bardzo precyzyjny...

źródło: comment_1654604656dacAHhs4ioQSvl0itCpk0h.jpg

Pobierz
Czy jest tego więcej? Zdecydowanie.

Placówek Poczty Polskiej jest 7600 (dane za 2020 rok). Nakład tego pisma to 7500 egzemplarzy

Także mogę śmiało założyć, że jestem jedynym posiadaczem tego pisma w mojej bezpośredniej okolicy.

Może uratowałem życie jakiemuś emerytowi, albo uratowałem go przed murowaną sraczką - pewnie takich efektów "kuracji" można się spodziewać.

Okolica oczyszczona z raka. Dobry wynik jak na 4 złote.

Dziękuję za uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡
@JesterHead_ obśmiewanie tego sk... to szlachetna rzecz, aczkolwiek jest trochę terapii ziołowych przebadanych i skutecznych. Niektóre zioła prozdrowotne działają nawet doraźnie, ale najczęściej domiejscowo. Jest też pewną ciekawostka związana bodaj z dziurawcem, który ma ponoć bardzo obiecujące właściwości przeciwdepresyjne, ale trochę nie po drodze temu ze środkami przemysłowymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JesterHead_: Jeśli chcesz się pośmiać z szurowskich magazynów to polecam Nexus. Widziałem kiedyś jak jakaś babka w pociągu czytała i okładka mnie zainteresowała. Sprawdziłem w necie, a tam w #!$%@? teorii spiskowych i podobnego barachła.