Wpis z mikrobloga

@gardzenarodowcami w obrobię tego grubasa, co rozwaliła jeden z największych protestów w Polsce napisano paste XDDDDDDD To jawne plucie wszystkim protestującym w twarz. Z taką opozycją pis będzie rządził jeszcze ze 100 lat
@gardzenarodowcami taki obraz, ze #!$%@?ła największy protest w Polsce ostatnich lat, a wy teraz robaczki wolicie ją bronić hihihi. PIS wam musi chyba za to płacić. Było by dużo wiecje na ulicy, jakby nie tacy jak ty i ona. Ha tfu na was pisiory.
@NijuGMD: byłem za protestami przeciwko wysokim cenom paliw, ale usłyszałem jak jeden z organizatorów brzydko mówi w dodatku był gruby, poza tym zrobił się z tego protest polityczny, więc sobie odpuszczę ¯_(ツ)_/¯ #pdk


@gardzenarodowcami: ale akrobacja aby spłycić fatalne zarządzanie strajkiem który z walki o wolność kobiet stał się tubą propagandową lewicowych pomysłów (darmo tamto, darmo siamto) w której ludzie nie chcieli uczestniczyć.
klasyka wszystko wina lewactwa można się rozejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gardzenarodowcami: Ty to napisałeś. Ja tylko zaprzeczyłem twojej hiperboli. I nie używam słów lewactwo/prawactwo. To dla ludzi z dychotomią myślenia.

No i chyba nikt nie powie mi, że darmowa antykoncepcja i darmowe środki higieny intymnej to nie pomysły które się słyszy z lewej strony sceny politycznej.