Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ogarniam, czemu ludzie nie chcą w Polsce pracować na budowie. Sam nie pracuję na budowie, ale z tego co też czytam i jakie mam wyobrażenie, to naprawdę spoko robota. Idziesz na 8-10 godzin do pracy, gadasz z kolegami cały czas, praca fajnie, bo na świeżym powietrzu, stawki są po prostu zajebiste i w niejednej korpo by pozazdrościli. Jedyne co, to problemy z kręgosłupem i czasem #!$%@? pogoda. Ale tak to chyba jest okej, więc nie wiem co w tym strasznego. Zresztą, jak nie budowa, to glazurnik, spawacz czy hydraulik. Robota znacznie przyjemniejsza, a kasa do kieszeni spływa strumieniami.. #pracbaza #praca #budowa #takaprawda #zawodowka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629e77442e01b5bb2e5be553
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 84
@Flypho: nie chce mi się to przerzucać komentarzami, bo i tak się nie rozumiemy. Nie jest to proste, ale na pewno łatwiej jest doprowadzić do porządku wadę postawy niż mechaniczne uszkodzenie
no tak. Nowy kręgosłup można kupić w każdym sklepie z kręgosłupami


@A_R_P: Bo od siedzenia 8 godzin przed monitorem dzień w dzień to się kręgosłup nie #!$%@?. Nic a nic.
@AnonimoweMirkoWyznania: Wedlug mnie najgorsi w tej pracy sa inni ludzie. Czy jakbym mial pracowac na budowie np obslugiwac jakies urzadzenie albo wylewac fundamenty za normalna kase, na normalnej umowie to czy bylaby to jakas gorsza praca? W zadnym wypadku!
Natomiast jak masz tam siedziec 12 godzin na czarno z patusami EBE EBE ŁEEEE co im tylko małpka w głowie to odechciewa sie. To ludzie sami stworzyli ten klimat ze nikt nie
@AnonimoweMirkoWyznania: hmm bo wole posiedzieć sobie w klimatyzowanym biurze albo domu, porzeźbić ciekawe rozwiązania techniczne lub rozwiązywać zawiłe problemy niczym łamigłówki przez kilka godzin, pogadać z kumplami podczas masażu, kawy albo grania na konsoli i jeszcze dostać za to dobre pieniądze xd
@buczubuczu To u jakiego Janusza pracujesz ? Na koparce masz tak mało ? Ja pracuję 10 miesiąc na ładowarce teleskopowej i mam bez sobót(10h) ale w piątek wychodzę szybciej nawet o 12 a mam pisane normalnie i mam 5.500 na rękę. Umowa o pracę, do pracy mam 30 km na paliwo dostaje 300zl i od tego miesiąca dokłada mi 1000zl na mieszkanie bo wyprowadzamy się, remontujemy sobie gdzieś indziej. I mam wybór
sirthc3 - @buczubuczu To u jakiego Janusza pracujesz ? Na koparce masz tak mało ? Ja ...

źródło: comment_16545989762pHiTE8JVZ1wFEiPsjyoZM.jpg

Pobierz
@buczubuczu w grudniu miałem 6 dni wolnego i wziąłem 6500 netto. Tylko trzeba dobrze z kierownikami żyć, jak czasem zostanę dłużej wszytko jest wynagradzane. Nawet przepisy BHP można na swoją korzyść wykorzystać. Jak każą i jesteś klimaty o wiesz że to jest " nielegalne" mówisz im że nie zrobisz to nagle robią oczy i czy może spróbuję, a za taką pracę też więcej się płaci
sirthc3 - @buczubuczu w grudniu miałem 6 dni wolnego i wziąłem 6500 netto. Tylko trze...

źródło: comment_1654599460hHRFymb6d5rjmBt7mrV1yZ.jpg

Pobierz