Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ogarniam, czemu ludzie nie chcą w Polsce pracować na budowie. Sam nie pracuję na budowie, ale z tego co też czytam i jakie mam wyobrażenie, to naprawdę spoko robota. Idziesz na 8-10 godzin do pracy, gadasz z kolegami cały czas, praca fajnie, bo na świeżym powietrzu, stawki są po prostu zajebiste i w niejednej korpo by pozazdrościli. Jedyne co, to problemy z kręgosłupem i czasem #!$%@? pogoda. Ale tak to chyba jest okej, więc nie wiem co w tym strasznego. Zresztą, jak nie budowa, to glazurnik, spawacz czy hydraulik. Robota znacznie przyjemniejsza, a kasa do kieszeni spływa strumieniami.. #pracbaza #praca #budowa #takaprawda #zawodowka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629e77442e01b5bb2e5be553
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 84
taa bo każda osoba pracująca na budowie ma #!$%@? kręgosłup. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie, dba o siebie to długo będzie cieszył się zdrowiem


@eselensioo: no nie każda ale jednak ryzyko jest inie ma co porównywać komfortu klikania 8h w komputer a pracą fizyczną w różnych warunkach atmosferycznych.
@AnonimoweMirkoWyznania: ze wzgledu na fatalna służbę zdrowia która będzie się pogarszać biorąc pod uwagę rozmowy po ons z studentkami medycyny.
żadna nie chce iść na chirurga czy kogoś kto by dotykał krwi. niedługo nie będzie miał kto leczyć takiego budowlańca bo wszyscy będą po gabinetach przepisywać leki na serce czy maść na twarz. cos będzie bolec a pracować dalej trzeba bo minimalna plus reszta w kopercie i tak wyglada te zdrowie
@buczubuczu Ja 10 miesięcy pracuje. To jest moja pierwsza praca jako operator, wcześniej byłem piekarzem. Lecz fakt że długo szukałem pracy. Szefa też mam w porządku, młody miły i uczciwy, sam zaczynał jako operator. Więc kuma czacze
@sikalafou: "-Właściwie do większości fizycznych prac na budowie musisz być tylko ciut mądrzejszy od szympansa stąd odnajdzie się tam właściwie każdy imbecyl. "
Zapraszam Cie do mnie się sprawdzić czy nie jesteś imbecylem, 2-3dni, to poważna oferta, płacę 1,5 stawki jaką masz w swojej aktualnej pracy