Wpis z mikrobloga

@Masterczulki: no to podaj innego w ciągu 5 minut :) jak to zrobisz wysyłam Ci 100 zł blikiem, jak nie podasz jesteś sprzęt do naciskania w rowerze ;D


@mojstary12345:

https://www.youtube.com/watch?v=i47snq2BoP4
https://www.youtube.com/watch?v=QquzYziqH5k

Zresztą chyba dalej możesz oglądać se na Youtubie jego kanał, co za problem xD
Gość robił niesamowity syf na tagach, wołał setki ludzi i to było zwyczajne floodowanie.

wy bando magazynierów/programistów15k bawicie się w uprawianie cenzury..

@Masterczulki: jak
a wy dalej blokujcie sobie wolność słowa na tej podróbce reddita


@mojstary12345: #!$%@? ale ja nawet nie zgłaszałem człowieku tego typa, o co ci chodzi xD tłumaczę ci tylko, dlaczego ludzie się #!$%@?ą na niego, a ty masz ciągle o to ból dupy, że jak to ludziom się nie podoba ktoś, kto mi się podoba xD

i codziennie tyko informujcie się nawzajem o kolejnej aferze pisu, fame mma i rozdajo jakiegoś
@theicecold: przecież ja nie kieruje moich słów personalnie do ciebie, a do całej platformy - ja rozumiem, za co mogą go nie lubić, ale zachowują się jak prymitywy ograniczając wolność słowa i różnorodność kontentu - naprawdę zastanawiam się nad przejściem z wykopu na bloomberg czy reuters bo tu jest po prostu jakaś ciemnota
@blogger: Daj na priv adres to Ci podeślę prezencik :)


@mojstary12345 chcesz wysyłać komuś książeczke "czytanie ze zrozumieniem", a nie mnie rozumiesz, że gość dostał bana na wykopie, a nie na yt? Zresztą, każdemu kto popiera komunę powinno się srać do ryja- to tak na marginesie. Teraz idź na YT i możesz oglądać jego filmiki, cymbale.
@Magnolia-Fan: przeczytałem dokładnie wszystkie wpisy w tej dyskusji i gościu wyłącznie podkreślił konsekwencje zamordystycznego podejścia czyt. ograniczenie wolności + realizacja planów Partii w gospodarce centralnie planowanej (w tym gigantyczny rozwój Chin) - ja też potępiam Incydent z 4 czerwca i nie chciałbym żyć w systemie, gdzie nie można protestować - ale Luckystrike nigdzie tego nie pochwalił powtarzasz tak tylko opierając się na własnych uprzedzeniach
powtarzasz tak tylko opierając się na własnych uprzedzeniach


@mojstary12345: powtarzam to będąc od ładnych paru lat aktywnym użytkownikiem tej strony, który widział zachowanie tego typa; nawet dzisiaj powtarzając chińską propagandę nazwał Tajwan zbuntowaną prowincją
@AndrzejDudaKrolemJest: "Mordo, już nawet Weronika Truszczyńska robi bardziej wartościowe materiały z Chin, a ona nie robi wartościowych materiałów ( ͡ ͜ʖ ͡)"

to co napisałeś to jest najżałośniejszy najbardziej brutalny komentarz jaki przeczytałem dotychczas na Wykop.pl - usuwam