Wpis z mikrobloga

Na jesieni to może być dopiero kombo. Niewyprzedane budowy będą stały zbyt długo. Kolejna fala wirusa (wszyscy już zapomnieli, co?) wygoni studentów i część pracowników na zdalne. Inflacja może dobijać do 20%. Paliwa stałe jak wungiel wywalą na Andromedę. Stopy nawet nie wiadomo ile ale FED i EBC będą już po podwyżkach, więc my też będziemy musieli.

Takie luźne zgadywanki, żadna projekcja, ale kto chce to go zawołam tutaj 15 października.

#nieruchomosci #gielda #stopyprocentowe #inflacja #przemysleniazdupy
  • 104
i pis 40% poparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MaxVerstapen: No jak, zła unia, zły putin, zła wojna zresztą kryzys jest na całym świcie a u nas jest w miarę dobrze. Włącz telewizor i sam zobacz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zresztą nawet jeżeli pis straci to na rzecz konfederacji i w sumie nie wiem czy to by było lepiej czy jeszcze gorzej.
@mickpl: też o tym myślałem i deweloperzy mogą mieć problem ze sprzedażą. Ale mimo wszystko wątpię żeby ludzie którzy pokupowali mieszkania mieli je po taniości sprzedawać, bo co niby mają zrobić z tymi pieniędzmi? Zapamiętaj jedno - Polak inwestuje tylko w mieszkania, lokaty i samochody. Obligacji nie kupi bo zbyt duża jest wiara w to że na mieszkaniach się nigdy długookresowo nie traci. Dlatego osobiście wątpię w wyprzedaże, jeśli już to
@mickpl

Raczej myślę, że będzie spadać. W piekarniach lepsze bochenki chleba dobijają już do 15 zł. Weź tu wytłumacz emerytce, że za słonecznikowy na zakwasie ma płacić tyle ile niedawno za burgera w knajpie czy zestaw obiadowy w barze.


W jakim ty świecie żyjesz? Przeciętny polski emeryt będzie zdychał z głodu ale i tak ostatkiem sił pójdzie zagłosować na jedyną słuszną partie XD i ci powie ze za Tuska to by było
Raczej myślę, że będzie spadać. W piekarniach lepsze bochenki chleba dobijają już do 15 zł. Weź tu wytłumacz emerytce, że za słonecznikowy na zakwasie ma płacić tyle ile niedawno za burgera w knajpie czy zestaw obiadowy w barze.


@mickpl: xDDDD
Taka emerytka kupuje najtańszy chleb a nie jakieś słoneczniki i inne #!$%@? myje. Do barów i knajp nie chodzi i uważa to za zbędna fanaberię.