Wpis z mikrobloga

Na jesieni to może być dopiero kombo. Niewyprzedane budowy będą stały zbyt długo. Kolejna fala wirusa (wszyscy już zapomnieli, co?) wygoni studentów i część pracowników na zdalne. Inflacja może dobijać do 20%. Paliwa stałe jak wungiel wywalą na Andromedę. Stopy nawet nie wiadomo ile ale FED i EBC będą już po podwyżkach, więc my też będziemy musieli.

Takie luźne zgadywanki, żadna projekcja, ale kto chce to go zawołam tutaj 15 października.

#nieruchomosci #gielda #stopyprocentowe #inflacja #przemysleniazdupy
  • 104
  • Odpowiedz
@MaxVerstapen: Raczej myślę, że będzie spadać. W piekarniach lepsze bochenki chleba dobijają już do 15 zł. Weź tu wytłumacz emerytce, że za słonecznikowy na zakwasie ma płacić tyle ile niedawno za burgera w knajpie czy zestaw obiadowy w barze.
  • Odpowiedz
@PanMihau: Jednym ze scenariuszy WHO jest pojawienie się wirusa w bardziej zjadliwej formie. Tak się może niestety skończyć masowe wyszczepianie. Ale są też scenariusze optymistyczne, że przejdzie w łagodne formy endemiczne, wtedy będzie ok.
  • Odpowiedz
@mickpl: WHO swoje ale ludzie już raczej nie będą aż tak się z nimi liczyć patrząc co się działo na początku i w trakcie pandemii. Po drugie rządy nie mogą sobie pozwolić po raz kolejny zamknąć ludzi w domach
  • Odpowiedz
emerytce

słonecznikowy na zakwasie


@mickpl:

W Biedrze zwykły będzie po 6zł i styka.
A najważniejse, że Polska katolicka i Niemiec nie pluje w twarz.

Duch homosovieticusa mocny jak nigdy w narodzie.
  • Odpowiedz
rządy nie mogą sobie pozwolić po raz kolejny zamknąć ludzi w domach


@pan_trololo: Słyszałem to już kilka razy i za każdym razem jak zachorowania rosły wracał lockdown.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@mickpl:

Weź tu wytłumacz emerytce, że za słonecznikowy na zakwasie ma płacić tyle ile niedawno za burgera w knajpie czy zestaw obiadowy w barze.

Bardzo prosto- "TO WINA PUTINA I EU BO COŚTAM I ZABRANIAJO WUNGLEM PALIĆ, FSZYSKO DROŻEJE A PIS DOŁ TYLE CO INNI NIE DOLI", dziękuję dobranoc.
  • Odpowiedz
@mickpl
@MaxVerstapen

W piekarniach lepsze bochenki chleba dobijają już do 15 zł.


Wprowadzą ceny regulowane. Już jakiś pisior o tym wspominał, że mogą to zrobić na właśnie takie produkty jak chleb. Także emeryci mogą spać spokojnie im się krzywda nie stanie za rządów PiSu choćby kosztem doszczętnego #!$%@? gospodarki.
  • Odpowiedz